Ahmet Çakar: "Galatasaray'da birisi veya birileri korkuttu ve geri adım attı"

Galatasaray ve Fenerbahçe'de seçim öncesi önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Ahmet Çakar: "Galatasaray'da birisi veya birileri korkuttu ve geri adım attı"

BTV Youtube kanalında Ahmet Çakar, Galatasaray ve Fenerbahçe gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Çakar'ın açıklamaları şu şekilde:

"BİRİLERİ ERDEN TİMUR'U KORKUTTU"

"Erden Timur, Galatasaray'ın başarılı bir yöneticisidir. Kendisinin ilerleyen dönemlerde Galatasaray Başkanlığı için ismi geçecektir. Taraftar nezninde çok büyük bir karşılığı var. Popülaritesi yüksek bir isim ama ortada çok net operasyon var. Birisi veya birileri Erden Timur'u korkuttu, kuyruğunu sıkıştırdı. O da geri adım atmak zorunda kaldı. Bu iş sadece Florya'dan ibaret değil."

"HASTALIK HABERLERİ BENCE YALAN"

"Erden Timur ve ailesiyle ilgili çıkan hastalık haberleri bence yalan. Şu an görevi devam ediyor ve hala Florya'da çalışmalarını sürdürüyor. Demek ki ailesi yerine vaktini ayırabiliyorsa ortada çok ciddi bir durum yok."

"ALİ KOÇ, FENERBAHÇE TARİHİNİN EN KÖTÜ BAŞKANI OLMUŞTUR"

"Yıllardır bana Ali Koç ile ilgili iftiralar attılar. Özellikle Galatasaraylılar... Ben kimseyi savunmam. Ali Koç, 6 senede 0 şampiyonlukla Fenerbahçe tarihinin en kötü başkanı olmuştur. Kendisinin şahsına bir şey demiyorum ama her şey ortada. Aziz Yıldırım ise çok başarılı bir başkan değildir."

"MOURINHI GELİRSE EN İYİ İKİNCİ YABANCI OLUR"

"Benim için Jupp Derwall, Jose Mourinho'dan daha iyidir. Türk futbolunun mihenk taşı oldu. Eğer Mourinho Fenerbahçe'ye gelirse Türkiye'ye gelmiş en iyi ikinci yabancı olur." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2024, 22:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADEM
ADEM - 2 hafta Önce

ADAMIN BAŞARISINI İÇERDEN VE DIŞARIDAN ÇEKEMEYENLER İŞ BAŞINDA ....GALATASARAYA YAZIK OLUR GÖREV ALMAZSA....UMARIM GÖREV ALIR...