Erden Timur: "Her zaman açık kapı olur, Galatasaray için elimden geleni yapacağım"

Galatasaray'daki görevinden istifa eden Erden Timur, CNBC-e canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

Erden Timur: "Her zaman açık kapı olur, Galatasaray için elimden geleni yapacağım"

Nef Yönetim Kurulu Başkanı ve Galatasaray Kulübü Sportif A.Ş. eski Başkanvekili Erden Timur, iş hayatı ve Galatasaray ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Timur'un açıklamaları şu şekilde: 

"ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

"Galatasaray ile çok güzel sürecimiz geçti ama eskiden beri öyleydi. Yönetici pozisyonunda çalışmadan önce de öyle. Zaten öyle de devam edecek zaten. Her türlü elimden geleni yapacağım."

"İŞLERİME ODAKLANACAĞIM"

"Kendi işimle ilgili, yurt dışında işlerimiz var. Halka arzla ilgili çalışmalarımız var. Yeni projelerle ilgili çalışmalarımız var. Onları anlatmaya başlayacağız. Uzak kaldığımız için çok yapacak şeyimiz var. Bu sefer onlara odaklanacağız."

"HER ZAMAN AÇIK KAPI OLUR"

"Konu bir şekilde Galatasaray'a geliyor. Hayattaki en güzel günler... Ben öyle nitelendiriyorum. Milyonlarca insan yerinizde olmak ister. Her anına şükretmek gereken bir şey. Ben hep güzel şeylerle anıyorum. Zorlukları var, haksızlıkları var ama çok güzel geçti. İlerisi için herkesin gönlünde öyle şeyler yatar. Her zaman açık kapı olur." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2024, 23:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Karanfil
Mustafa Karanfil - 6 gün Önce

Sen büyük bir GALATASARAY lısın. Kim ne derse desin biz seni ÇOK SEVİYORUZ. Emeklerine sağlık. Dünkü çocuk değilsin. Hele bir fenevli gibi burnu büyük kaprisli hiç değilsin. Seni yeniden görevinde ailende görmek istiyoruz ❤️