Erman Toroğlu: "Karizmayı çizdirdin, Galatasaray'ın boğazına kılçığı attı"

Galatasaray, Rams Park'ta Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup olarak şampiyonluğu son haftaya bıraktı.

Erman Toroğlu: "Karizmayı çizdirdin, Galatasaray'ın boğazına kılçığı attı"

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray - Fenerbahçe derbisiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Toroğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"OKAN BURUK, NEYE BEKLEDİ?"

"Okan Buruk, ilk hamlelerini golü yedikten sonra yaptı. Acaba neyi bekledi? Rakibin 10 kişi kalmış. Üzerine geliyorlar, artık bir hamle yapsana. Senin kulübende sağlam oyuncular var. Okan Buruk, elindeki malzemeye göre başarılı değil diye daha önce de söylemiştim. Fenerbahçe galibiyeti hak etti."

"GALATASARAY'IN BOĞAZINA KILÇIĞI ATTI"

"Davinson Sanchez, 'Haftaya da biz kutlama yapacağız' demiş. Yapsan ne olur? Karizmayı çizdirdin. Fenerbahçe, Galatasaray'ın boğazına kılçığı attı ama yine de Galatasaray şampiyon olacak diyorum."

"KONTROLÜ KAYBETTİ"

"Bu adamlara işte FIFA kokartı veriyorlar. Arda Kardeşler, ilk düdükten itibaren kontrolü kaybetti. Bütün verdiği kartlar, vermediği kartlar... Her pozisyonda yanında futbolcular birikti." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2024, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
GSli akil
GSli akil - 1 ay Önce

Rakibe kendi sahasında duran toptan da olsa yenilmek GS futbol takımı adına hüsrandır.Sorumlusu takım oyuncuları ve teknik heyettir.Topcular sahada yürüyerek mac kazanilacagini bilmiyorlardı? Teknik heyet futbolcuları bu maça moral ve taktik açıdan hazirlamadiklari için sınıfta kalmışlardır.Teknik heyetin maalesef B ve C planlarının olmayışı açıkça belli olmuştur.Sampiyonluk şansı yüzde elliye düşmüştür.GS yönetiminin bu maçtan çıkaracağı onlarca ders olmalı ve önümüzdeki sezonunun planlamasını buna göre yapmalıdır.Hayal kırıklığı yaratan transferler yerine mevkisinin adamı hırslı ve takım ruhu ile takım oyunu oynayacak sporcular seçilmelidir.Son 3 maçta hiçbir şey üretmeyen geçen yılın şişirilmiş oyuncuları ile vedalasilmalidir.