Levent Tüzemen: "2019'dan beri Galatasaray maçına bile gelmiyor, 100 milyon Euro zara verdi, yakında kokusu çıkar"

Galatasaray'da başkanlık seçimi öncesi sıcak gelişmeler ve bazı tartışmalar yaşanıyor.

Levent Tüzemen: "2019'dan beri Galatasaray maçına bile gelmiyor, 100 milyon Euro zara verdi, yakında kokusu çıkar"

A Spor yorumcusu Levent Tüzemen, Galatasaray'ın gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Tüzemen'in açıklamaları şu şekilde:

"BUNU DİYEN ADAM GALATASARAY BAŞKAN ADAYI OLAMAZ"

"Koca Galatasaray'ı kendi çıkarlarınız için siyasete alet ettirmeyin. Süheyl Batum, Divan Kurulu'nda çıkıyor,'Yaptırmam ettirmem, peşkeş çekiyorlar' diyerek hem gider yapıyor hem de ithamlarda bulunuyor. Bunu diyen adam Galatasaray Başkan adayı olamaz."

"SÜHEYL BATUM, 2019'DAN BERİ MAÇA BİLE GELMİYOR"

"2019'dan beri Passolig'ini yenilemeyip maça bile gelmiyor. Resmen bir tiyatro oynanıyor ve biz de hiçbir şey olmamış gibi olanları izliyoruz. O iş adamlarının yöneticilerin arkasında kimler var, hepimiz iyi biliyoruz. Yakında kokusu ortaya çıkar."

"GALATASARAY'A 100 MİLYON EURO ZARAR VERDİ"

"Süheyl Batum'un açıklamalarından sonra Galatasaray'ın projelerini yapan firmalar çalışmalarını seçime kadar durdurdu. Galatasaray'a 100 milyon Euro zarar verdi. Çünkü projeler ilerlemiyor. Firmalar endişeli hale geldi."

"ÜNAL AYSAL, GALATASARAY'I 70 MİLYON EURO İÇERİ ATTI"

"Süheyl Batum'un Sportif A.Ş. listesine girecek olan Ünal Aysal, zamanında güya 200 milyon Dolar ile Galatasaray'a Başkan oldu. Böyle bir şey yok. Galatasaray'ı 70 milyon Euro içeri attı. UEFA'dan 1 yıl men ceza alınması onun döneminden kaynaklandı. Kendisine Florya projesi konusunda onay vermediler çünkü kimse ona güvenmedi. Yandaki araziler hep onunmuş. Zamanında bize 'Bu haberleri siz mi yaptınız?' diye sorular sormuştu."

"MEHMET ÖZBEK OLMAYACAK"

"Başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek herhangi bir listede yer almayacak. Çünkü kendisi Dursun Özbek'in otellerine bakıyor."

"YÖNETİME GİRMEK İÇİN PARA VERMEK İSTEYEN ESKİ YÖNETİCİLER VAR"

"1985'ten beri Galatasaray camiasının içerisini takip ediyorum. Galatasaray'da yönetici olmak kolay değildir. Yönetime girmek için para vermek isteyen eski yöneticiler var. O yüzden Erden Timur en azından Sportif A.Ş.'de olmalı ve geleceğini düşünmeli. Bir takım problemleri olabilir ama kamuoyu ve taraftarın gözünde geri planda olmamalı." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2024, 13:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğrucu Davut.
Doğrucu Davut. - 3 hafta Önce

Süheyl Batum siyaset yapsın bir yerleri yiyorsa! Ünal Aysal bu kulübün kemirg8n8dir.

Galatasarayli
Galatasarayli - 2 hafta Önce

Giden atın başına vurulmaz diye bir atasözü vardır Süheyl Batum ne yapmaya çalışıyor anlamadık dursun Özbek %100 başarılı bir baskandir Erdem Timur harika bir yönetim sergiledi daha iyisini yaparım demek yerine harika bir yönetim gösterenleri eleştirmek karalamak akıl karı değildir.

Ümit tekin
Ümit tekin - 2 hafta Önce

Hiç unutmam… Ünal Aysal başkan adayı olduğunda ona güzellemeler düzen sizdiniz. Gözleriniz parlıyor, ağzınızın suyu akıyordu!