Ömer Korkmaz: "Galatasaray camiası kışkırtıldı, 'Şöyle böyle olur' denildi"

Konyaspor Kulübü Başkanı Ömer Korkmaz, ligin son haftasında oynadıkları Galatasaray maçına dair görüşlerini de paylaştı.

Ömer Korkmaz: "Galatasaray camiası kışkırtıldı, 'Şöyle böyle olur' denildi"

Konyaspor Kulübü Başkanı Ömer Korkmaz, basın toplantısında yeni sezon için teknik direktör Ali Çamdalı ile çalışmaya devam edeceklerini açıklarken Galatasaray maçıyla ilgili çarpıcı sözler söyledi.

Yeni sezon hazırlıkları hakkında da bilgi veren Korkmaz, şunları kaydetti:

"YÖNETİMDEN HER BİRİ 15'ER MİLYON LİRA PARA VERİRDİ"

"Yönetim kurulumuzla aldığımız ortak bir kararımız var. İhtiyacımız olan, yönetimle iyi iletişim içinde olup istişare yapabilecek, bütçeye göre takım oluşturmak için iletişim kurabileceğimiz bir teknik direktöre ihtiyacımız var. Ligde son 4 maçta 5 puanı hangi teknik direktör garanti etseydi, yönetimden her biri 15'er milyon lira para verirdi. İçeride oynanan maçlar, deplasmandaki Kayserispor karşılaşmasında alınan puanlarla Ali Çamdalı, bir anda takımın hocası... Evimizde oynanan son maçta alınan mağlubiyetten dolayı da 'Bu takımın hocası olmamalı' gibi algı oluştu. Önümüzdeki sezon Ali Çamdalı ile devam edeceğiz. Elimizdeki değerlere sahip çıkmaya çalışıyoruz."

"BÜTÜN HAFTA BOYUNCA GALATASARAY CAMİASI KIŞKIRTILDI"

Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz, sahalarında 3-1 kaybettikleri Galatasaray maçıyla ilgili ise şunları söyledi:

 "Galatasaray şampiyon oldu, burada Konyaspor'u yendi. Hatta iyi yendi, bize top bile oynatmadı. Bir yandan da sezonun şampiyonu olan takımın, bana göre en iyi oynadığı iki maçından birisiydi. Bütün hafta boyunca Galatasaray camiası kışkırtıldı, 'Bu maç şöyle böyle olur' denildi. Ancak Türk futboluna olan inancım biraz arttı. Herkes çıkıp bir şeyler yapmaya gayret etti. Konyaspor, son maçını kazanıp ligde kalacak olsaydı, şampiyonluk yarışındaki iki takım hariç, her takımı burada, 40 bin kişinin önünde yenerdi.” ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2024, 02:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer Suat Menali
Ömer Suat Menali - 2 hafta Önce

Ali koş...Ali top oyna... at Ali at...Ali okula git....