Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'da adamı 2 senede yaşlandırdılar, ne halleri varsa görsünler"

Galatasaray, Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, sarı kırmızılılardaki görevini bırakıyor.

Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'da adamı 2 senede yaşlandırdılar, ne halleri varsa görsünler"

BTV Youtube kanalında Rasim Ozan Kütahyalı, Erden Timur gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Kütahyalı'nın açıklamaları şu şekilde:

"BÜYÜK BİR LİDER OLACAĞINI SÖYLEMİŞTİM"

"Ali Koç ile Beyaz Futbol'da tartıştığım o programdan sonra Erden Timur'un ön plana çıkacağını söylemiştim. Basketbola bakıyordu ve kendisinin büyük bir lider olacağını söylemiştim. Bugün aldığı destek onu gösteriyor."

"ADAMI 2 SENEDE YAŞLANDIRDILAR"

"Ancak Galatasaray'da Bizans oyunları çok döner ve Erden Timur, bundan çok sıkıldı. Artık dayanamadı ve bırakma kararı aldı. Erden Timur'u uyarmıştım, Bu işlerden uzak dur, yıpratırlar' dedim. Adamı 2 senede yaşlandırdılar. Bu işin buraya geleceği belliydi. Öyle de oldu."

"EŞİ HASTA OLMASINA RAĞMEN..."

"Erden Timur'un sağlık soruları yok ama eşi hasta. Eşi hasta olmasına rağmen kendini yeri geldi Florya'ya kilitledi, yeri geldi yurt dışında sürekli transfer kovaladı."

"ALİ KOÇ, KENDİ ERDEN TİMUR'UNU BULMAK İÇİN ACUN ILICALI'YI GETİRDİ"

"Türkiye'nin en zengin adamı Ali Koç, kendi Erden Timur'unu bulmak adına gitti ve televizyon sahibi Acun Ilıcalı'yı getirdi. Bizim Galatasaray'da ise meyve veren ağaç taşlanıyor. Bu yüzden Galatasaray siyasetinin içerisinde olmuyorum."

"NE HALLERİ VARSA GÖRSÜNLER"

"Zamanında Ünal Aysal beni üye yaptı, hiç aidat bile ödemedim. Belki de üyeliğim düşmüştür. O kadar ki umrumda değiller. Ne halleri varsa görsünler." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2024, 00:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 2 hafta Önce

Rok, bence Dursun bey de bu işe sessiz kaldı...sanki gitmesini ister gibi davrandı...floryanın yapımında fikir ayrilığı yaşadığı için istemedi....ne yönetime koydu ne sportif A.Ş'ye...Dursun bey isteseydi bu işi çözerdi...ama bu tavır bence GS'ye zarar verecektir....5.yildızı takma süremiz uzayabilir....Erden beyi seven futbolcular olumsuz etkilenebilir...yazık ettiler Erden beye...içimizde yoktan bir acı bıraktırdilar...