Ümit Özat: "Erden Timur'un ne olursa olsun artıları çok fazla ama böyle olmaz"

Galatasaray'da Erden Timur'un görevinden ayrılmasının yankıları sürüyor.

Ümit Özat: "Erden Timur'un ne olursa olsun artıları çok fazla ama böyle olmaz"

Futbol yorumcusu Ümit Özat, Galatasaray'ın gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Özat'ın açıklamaları şu şekilde:

"BU ŞEKİLDE KIRILIRSAN BAŞKAN OLAMAZSIN"

"Erden Timur'un konuşmalarını dinledim. Haklı tarafları çok fazla ama haksız olduğu bazı noktalar da var. Mesela çok kırılgan bir kişilik. Böyle olmaz. Sen hep bu şekilde kırılırsan başkan olamazsın. O zaman ben de senin bu gücü karakterinden değil parandan aldığını düşünürüm. Dirayetli olmak zorundasın."

"ERDEN TİMUR'UN NE OLURSA OLSUN ARTILARI ÇOK FAZLA"

"Erden Timur, çok başarılı işler yaptı, kupalar geldi ama mesela transfer konusunda hataları da oldu. Wilfried Zaha, Tete, Ndombele gibilerine 3 verdin ama Kerem Aktürkoğlu bunların yarısı kadar maaş almadı. Takımda huzursuzluk çıktı. Yusuf Demir, Seferovic, Ross, Serge Aurier gibilerini de sayarım ama ne olursa olsun artıları çok fazla."

"KİME ART NİYET ARAMASIN"

"Mauro Icardi'nin veda açıklaması çok duygusal değil mi? Okan Buruk öyle değil, ortada durdu. Sonuçta hayat devam ediyor, profesyonel bir işin var. Kimse bunda art niyet aramasın." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2024, 01:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet kan
Mehmet kan - 3 hafta Önce

Ümit hocam sen Fenerbahçeli din.lütfrn fenerin ile ilgilen.bizim takımın ne yaptığı seni çok ilgilendirmiyor.yaptığın açıklamalarda umrumda değil