"Ali Koç gizlice buluştu, yakalandılar"

Galatasaray, Süper Lig'de 6 puan farkla liderliğini sürdürürken Fenerbahçe cephesinden çok çarpıcı hamleler gelmeye başladı.

"Ali Koç gizlice buluştu, yakalandılar"

Türk futbolunda büyük bir operasyon yaşanıyor.

AĞIR SÖZLER SÖYLENMİŞTİ

Daha önceden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile ilgili çok ağır ithamlarda bulunurken şimdi yaşananlar ise şaşırtıcı şekilde gün yüzüne çıktı.

GİZLİ BULUŞMA ORTAYA ÇIKTI

Ali Koç ile Mehmet Büyükekşi'nin gizli buluşması ortaya çıktı.

Spor Gecesi Digital Youtube kanalında Haluk Yürekli, flaş gelişmeyi aktardı.

Yürekli'nin açıklamaları şu şekilde:

"LEVENT'TE GİZLİCE BULUŞTULAR"

"Ali Koç ve TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Cumartesi günü Levent’te gizlice buluştu.Yakalandılar! Sayın Mehmet Büyükekşi, neden Ali Koç ile Riva'da değil Levent'te baş başa ve gizlice buluştunuz? Yarın Kulüpler Birliği toplantısında bu buluşmayı açıklayacak mısınız?"

"LALE ORTA VAR MIYDI?"

"O toplantıda Lale Orta var mıydı? Yoksa, onunla alakalı bir konuşma gerçekleştirdiniz mi? Bu görüşmede sizin haricinizde kimse var mıydı? PFDK kararlarının açıklanmasının öncesinde Icardi ile ilgili herhangi bir konuşma gerçekleştirdiniz mi Sayın Büyükekşi?"

"ICARDI'YE 3 MAÇ CEZA  VERECEKLERDİ"

"Bugün neredeyse Mauro Icardi'ye 3 maç ceza verilirken İlyas Çelik isimli PFDK üyesi 'Jesus'a ceza vermediysek Icardi'ye de veremeyiz' demiş, ceza vermekten dönmüşler." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2023, 02:12
YORUM EKLE