TFF'den son dakika Play-Off açıklaması!

TFF, gelecek sezon ligde Play-Off oynatmak istediğini açıkladı.

TFF'den son dakika Play-Off açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), yeni dönem yayın ihalesiyle ve play-off sistemiyle ilgili açıklama yaptı.

TFF'den yapılan açıklama şöyle:

Türkiye Futbol Federasyonu, Kulüpler Birliği Vakfı ile ortaklaşa kurduğu ihale komisyonu aracılığı ile yeni dönem yayın ihalesi detaylarını nihai aşamaya getirmiştir. 

29 Kasım 2023 tarihinde yayın ihalesi konusunda birlikte çalıştığımız uzman şirket HyperCube ile, 30 Kasım'da ise Kulüpler Birliği ile gerçekleştirdiğimiz toplantılar sonucunda, içinde play-off müsabakalarının da bulunduğu yeni bir lig tasarımı önerisini, öncelikli olarak kulüplerimizin değerlendirmelerine sunduğumuzu belirtiriz.

Yayın ihalesi değerini hak ettiği karşılığa taşıyabilmek ve Süper Lig'in marka değerini mümkün olan en üst seviyeye çıkarabilmek için geliştirdiğimiz bu yeni modelin ve ihale paketlerinin detaylarını Kulüpler Birliği'nin geri bildirimlerini aldıktan sonra kamuoyu ile paylaşacağımızı bildiririz.

Türkiye Futbol Federasyonu

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2023, 13:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdül Kayalar
Abdül Kayalar - 3 ay Önce

Büyük liglerin hangisinde play-off var? Ligin kalitesini düşürmek için ellerinden geleni yapmaya çalışııyorlar. Kafalar çok sığ.