Ahmet Çakar: "Fenerbahçe'nin içerisine giren kripto Galatasaraylı sanabilir, hepsi Galatasaray'a yaradı"

Galatasaray, Fenerbahçe ile girdiği şampiyonluk yarışında mutlu sona ulaşmak için sona doğru geldi.

Ahmet Çakar: "Fenerbahçe'nin içerisine giren kripto Galatasaraylı sanabilir, hepsi Galatasaray'a yaradı"

Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili yorumlarda bulundu.

Çakar'ın açıklamaları şu şekilde:

"GALATASRAY'IN GENLERİNDE WİNNERLIK RUHU VAR"

"Galatasaray, Nisan - Mayıs aylarında lider ise şampiyonluğu kimseye bırakmıyor. Yıllardır bu böyle devam ediyor. Galatasaray'ın genlerinde winnerlık ruhu var."

"ALİ KOÇ'UN YANLIŞLARI GALATASARAY'A YARADI"

"Ali Koç, son 6 yılda o kadar büyük hatalı kararlar verdi ki hepsi Galatasaray'a yaradı. Yanlış hocalar, yanlış transferler derken bugün Fenerbahçe'nin doktoru bile tartışılır hale geldi. Aldığı tüm kararlar yanlış kere yanlış."

"ALİ KOÇ'U GALATASARAYLI SANABİLİR"

"Dışarıdan birisi olsa Ali Koç'un küçük yaşlarda Galatasaraylı olduğunu ve Fenerbahçe Kulübü'nün içerisine giren kripto Galatasaraylı sanabilir. Sezon ortasında rakibin 35 milyon Euro'ya en iyi adamını satıyor. Ona rağmen şampiyon oluyor. Senin gönderdiğin Jorge Jesus, Arabistan'da şampiyon oldu. Jesus'un oynatmadığı Arda Güler, Real Madrid'de oynuyor. Yerine gelenler gidenleri arattı."

"BANA ANTİPATİK GELİYOR"

"Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Metin Öztürk, çok kibar ve düzgün konuşan bir adam ama bana antipatik geliyor. Böyle konuşan adamların bilinçaltında hep bir şüphe ararım."

"DAHA ÖNCE GURURUNUZ NEREDEYDİ?"

"Fenerbahçeli futbolcular maçtan sonra 'Gururumuz için Galatasaray'ı yenmeliyiz' diyor. Daha önceki maçlarda gururunuz nerdeydi?"

"OKAN BURUK, 4. SIRAYA GİRER"

"Türk futbol tarihinde en iyi hocalar arasında Fatih Terim 1, Şenol Güneş 2, Mustafa Denizli 3, Okan Buruk ise 4.sıraya girer." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2024, 19:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ab
Ab - 2 hafta Önce

Şenol Güneş ilk 10 a bile giremez.