Ahmet Çakar: "Galatasaray'a Fenerbahçeli birini getirsen bunları yapmaz, çok ilginç bir şey söyleyeceğim"

Galatasaray'da Erden Timur'un istifa etmesinin yankıları sürüyor.

Ahmet Çakar: "Galatasaray'a Fenerbahçeli birini getirsen bunları yapmaz, çok ilginç bir şey söyleyeceğim"

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray'ın gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Çakar'ın açıklamaları şu şekilde:

"FENERBAHÇELİ BİRİNİ GETİRSEN BUNLARI YAPMAZ"

"Dursun Özbek'ten her şey beklerim. Erden Timur ile yola devam etmemesine hiç şaşırmadım. Çünkü kendisinden böyle şeyler beklerim. Zamanında Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst ile yolları ayırdı. Sezona başladığı hocası Hamza Hamzaoğlu'nu gönderdi. İyi giden şeylerin üstüne hep çomak soktu. Galatasaray'a Fenerbahçeli birini getirsen bunları yapmaz. Bile bile lades oluyor. Yine yanlış yapmıştır."

"ADAM DAYANAMADI"

"Erden Timur'un ön plana çıkmasından rahatsızlık duyanlar oldu. Bu sadece Dursun Özbek ve yöneticilerinden kaynaklanmıyor. Çok ilginç bir şey söyleyeceğim. Erden Timur'u ilmek ilmek yıprattılar. Adam dayanamadı, ceketini aldı gitti."

"GALATASARAYLI OLDUĞUMU HİÇBİR ZAMAN İNKAR ETMEDİM"

"Babam Beşiktaşlıdır ama ben küçük yaşlarda Galatasaraylıydım. Bunu hiçbir zaman inkar etmedim. Alpay'ın 1997'deki penaltısı çok tartışılıyor. Bugün olsa yine penaltı verirdim çünkü o pozisyonda başka açım yoktu. Temas da yaptı. Buna karşılık o esnada Hagi'nin penaltıyı kaçırması için dua ettim ama olmadı."

"BELKİ DE FATİH TERİM, BENİM SAYEMDE..."

"Belki de Türk futbolunun imparatoru Fatih Terim, verdiğim penaltıyla benim sayemde ilk şampiyonluğunu aldı ve tüm kapılar ona açıldı. Yoksa o sezon 1-2 defa gönderilmesi gündeme gelmişti. O zaman daha çaylaktı." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2024, 02:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet anka
Ahmet anka - 4 hafta Önce

Ya bunu kim Galatasaray a kabul eder. Hakemlik yaptığı dönemde skandallarla ünlü oldu. Futbol yorumculuğu da sirk tarzında.

İbrahim Akkol
İbrahim Akkol - 4 hafta Önce

Adam açık açık Galatasaraylıyım ben eyyam yaptım şampiyon oldular diye marifet itirafta bulunuyor rezillik