Ali Ece: "Hagi ve Alex'ten sonra en iyisi, Galatasaray'da yüzde 80'e çıktığı zaman şampiyon yapıyor"

Galatasaray'ın yıldız golcüsü Mauro Icardi, son haftalardaki performansıyla şampiyonluk yolunda büyük katkı sağlıyor.

Ali Ece: "Hagi ve Alex'ten sonra en iyisi, Galatasaray'da yüzde 80'e çıktığı zaman şampiyon yapıyor"

Vole yorumcusu Ali Ece, Mauro Icardi ile ilgili yorumlarda bulundu.

Ece'nin açıklamaları şu şekilde:

"YÜZDE 80'E ÇIKTIĞI ZAMAN ŞAMPİYON YAPIYOR"

"Mauro Icardi'nin yüzde 50'si Galatasaray'ı şampiyonluk yarışında tutmaya yetiyor. Göze batmıyor, ilk 11'de kalmasına ve oyundan çıkmasına gerek duyulmuyor. Yüzde 80'e çıktığı zaman golleriyle şampiyon yapıyor."

"HAGI VE ALEX'TEN SONRA ICARDI'Yİ KOYARIM"

"Mauro Icardi böyle olmasa zaten Türkiye'ye gelmezdi. Aynısı Hagi ve Alex için de geçerliydi. Ben Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancılar sıralamasında Hagi ve Alex'ten sonra Icardi'yi koyarım."

"INTER VE BARCELONA'DA 'SEN ÇOK ÖZELSİN' MUAMELESİ YAPILMADI"

"Mesela Mauro Icardi'ye Inter'de veya Barcelona'da 'Sen çok özelsin, değerli oyuncusun' muamelesi yapılmadı. Hep özel hayatıyla gündeme geldi. O desteği görse belki de Batistuta kadar Arjantin Milli Takımı'nda değer görebilirdi. Bunu Hagi'de de Barcelona ve Real Madrid'de görmedik. Çok fazla ilgiyle yaklaşmadılar. İkisinin ortak noktalarından birisi bu."

"OKAN BURUK, ICARDI İÇİN DESTEK ALDI"

"Okan Buruk, Mauro Icardi'yi beslemek için geçen sene Kerem Aktürkoğlu'nu kullanıyordu. Bu sene ise Barış Alper Yılmaz, Mertens ve Kerem Demirbay'dan bu desteği aldı. 1996-2000'de Fatih Terim, bu desteğin benzerini Okan Buruk, Suat Kaya ve Emre Belözoğlu'ndan aldı. Ortaya Hagi gibi büyük bir süperstar ortaya çıkmıştı." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2024, 01:39
YORUM EKLE