"Benim duyduğum kadarıyla 'Galatasaray'da oynamam' şeklinde bir tavrı yok, bizim sözleşmeli oyuncumuz"

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı, Nicolo Zaniolo'nun geleceğine yönelik önemli açıklamalar yaptı.

"Benim duyduğum kadarıyla 'Galatasaray'da oynamam' şeklinde bir tavrı yok, bizim sözleşmeli oyuncumuz"

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim kurulu üyesi Nihat Kırmızı, "Nicolo Zaniolo, Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusu, oynamak istemiyorum' demesi gibi bir şey yok." dedi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Kırmızı'nın açıklamaları şu şekilde:

"BİZİM SÖZLEŞMELİ OYUNCUMUZ"

"Benim duyduğum kadarıyla Zaniolo'nun 'Galatasaray'da oynamam' şeklinde bir tavrı yok. Yazılan çizilen pek çok şey abartılabiliyor. Zaniolo şu anda bizim sözleşmeli oyuncumuz. Gelecek gidecek oyuncuların durumu masada. Şu anda Zaniolo kesin gidecek ya da kalacak diyemeyiz."

"ICARDI İÇİN RESMİ TEKLİF YOK"

"Mauro Icardi'ye ilgi olması son derece normal. Dünyanın en önemli oyuncularından bir tanesi. Jenerasyonun en iyi golcülerinden bir tanesi. Sadece Arap kulüplerinden değil, pek çok kulüpten ilgi var ama şu anda benim bildiğim resmi bir teklif yok."

"BARIŞ ALPER YILMAZ'DAN YARARLANMAK İSTİYORUZ"

"Barış Alper, Avrupa'nın konuştuğu bir oyuncu haline geldi. Biz önümüzdeki dönemde de Barış Alper Yılmaz'dan yararlanmak istiyoruz. Kulübümüze herhangi bir oyuncumuzla ilgili şu ana kadar ulaşan bir teklif yok ama Avrupa Şampiyonası'ndan sonra transfer meselesi daha çok netleşir. İnşallah bu sezon 5. yıldıızı kazanmamızda bize ço yardımcı olacak." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ajansspor

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2024, 16:47
YORUM EKLE