"Bugüne kadar teknik direktör ile kavga edip kazanan futbolcu görmedim, sen de hatanı kabul etmelisin"

Galatasaray'ın Belçikalı yıldız oyuncu Dries Mertens, Sergio Oliveira’nın affedilmesinde önemli rol oynadığı öğrenildi. Mertens’in Sergio Oliveira’ya geri adım attırdığı belirlendi.

"Bugüne kadar teknik direktör ile kavga edip kazanan futbolcu görmedim, sen de hatanı kabul etmelisin"

Galatasaray’da Belçikalı oyuncu Dries Mertens’in gerçek bir lider gibi hareket ettiği ortaya çıktı. Dünyaca ünlü deneyimli futbolcunun, Sergio Oliveira’nın affedilmesinde önemli rol oynadığı belirlendi.

OLIVEIRA'DA MERTENS ETKİSİ

Fatih Karagümrük ile yapılan kupa maçı sonrası Teknik Direktör Okan Buruk ile tartışan Oliveira’nın geri adım atıp özür dilemesinde Mertens’in çok etkili olduğu öğrenildi.

MERTENS: "HATANI KABUL ETMELİSİN"

Oliveira ile görüşen Mertens’in “Ben 37 yaşındayım ve bugüne kadar teknik direktör ile kavga edip kazanan futbolcu görmedim. Sen de hatanı kabul etmelisin.” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Sergio Oliveira’nın bu görüşme sonrası geri adım attığı belirtildi.

OKAN BURUK'LA GÖRÜŞTÜ

Kadro dışı bırakılan Portekizli futbolcunun Okan Buruk’tan randevu talep ettiği bildirildi. Mertens ile yaptığı görüşmenin de etkisiyle yaşananlara farklı bir açıdan yaklaşan Oliveira’nın geri adım atarak hatasını kabul ettiği vurgulandı.

Kaynak: Nevzat Dindar / Milliyet

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2024, 12:52
YORUM EKLE