Dmitry Gafin: "Galatasaray'dan gerçekten ilgi vardı, daha ilk saniyeden 'Hayır' dedi"

Dinamo Moskova Yönetim Kurulu Üyesi Dmitry Gafin, Arsen Zakharyan'ın Galatasaray'a transferi hakkında Rus basınına açıklamalarda bulundu.

Dmitry Gafin: "Galatasaray'dan gerçekten ilgi vardı, daha ilk saniyeden 'Hayır' dedi"

Kadrosunu Kaan Ayhan, Nicolo Zaniolo ve Sam Adekugbe ile güçlendiren Galatasaray'da Rus orta saha oyuncusu Arsen Zakharyan ismi de gündeme gelmişti. Sarı-kırmızılılar, Dinamo Moskova ile anlaşma noktasına gelmiş fakat oyuncu ve ailesini ikna etmekte zorlanmıştı.

Dinamo Moskova yöneticisi Dmitry Gafin, Arsen Zakharyan'ın Galatasaray'a transferi hakkında Rus basınına açıklamalarda bulundu. Gafin, transferde yaşananları anlattı. İşte Galatasaray'daki son gelişmeler ve tüm ayrıntılar...

DİNAMO MOSKOVA'DAN RESMİ AÇIKLAMA

Dinamo Moskova yönetim kurulu üyesi Dmitry Gafin, Arsen Zakharyan'ın Galatasaray'a transferi hakkında Rus basınına açıklamalarda bulundu. Dmitry Gafin transfer sürecinde yaşananları anlattı.

Gafin, şu ifadeleri kullandı:

"Çok basit, Galatasaray'dan gerçekten ilgi vardı ama en başından beri Arsen ve babası kesinlikle net bir tutum sergilediler. Böyle bir transfere hazır değiller. Basında müzakere söylentileri dolaşıyordu ama bu olmadı. Transfer sadece kulüplerin değil, oyuncunun da onayını gerektiriyor. Daha ilk saniyeden “Hayır” dedi."

"ARSEN'E BİRÇOK TEKLİF VAR"

Arsen Zakharyan için Avrupa'nın üst düzey takımlarından teklif aldıklarını belirten Gafin, "Diğer kulüplerden gelen tekliflere gelince, Arsene Zakharyan'a çok ilgi var ama o şimdilik bir Dinamo oyuncusu. Herhangi bir şeyi tartışmanın bir anlamı yok. Bu söylentiler dikkatini dağıtabilir. Arsen ile mevcut ilgiyi görüştük, bilgileri kendisine veriyoruz." dedi.

ZAKHARYAN: "KİŞİSEL SEBEPLERDEN DOLAYI GALATASARAY'I İSTEMEDİM"

Dinamo Moskova'nın genç yıldızı Arsen Zakharyan, Galatasaray'a transferinin neden gerçekleşmediği konusunda Rus basınına yaptığı açıklamada "Kariyerime Galatasaray'da devam etmeyi kişisel sebeplerden dolayı düşünmüyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Arsen Zakharyan'a başta İngiltere Premier Lig devi Chelsea olmak üzere birçok Avrupa devinden yakın takip var.

Kaynak: Fanatik

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2023, 09:40
YORUM EKLE