Dursun Özbek: "40 milyon Euro'yu reddetti, Galatasaray'ın teklifini kabul etti"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yeni transferler için düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek: "40 milyon Euro'yu reddetti, Galatasaray'ın teklifini kabul etti"

Mauro Icardi, Wilfried Zaha, Halil Dervişoğlu, Cedric Bakambu ve Angelino'yu kadrosuna katan Galatasaray, imza töreni düzenledi.

RAMS Park'taki imza törenine taraftarlar yoğun ilgi gösterirken mükemmel bir atmosfer oluştu.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, törende açıklamalarda bulundu.

Özbek'in açıklamaları şu şekilde:

"EN ÇOK KISKANILAN KULÜBÜZ"

"Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyon olmak anca Cumhuriyet'in yüzü olan Galatasaray'a yakışırdı demiştik. Sizin desteğiniz ile bugün Türkiye'nin en çok kıskanılan ve gıptayla bakılan kulübü Galatasaray olmuştur. Bizim yerimiz, Avrupa'nın tepesi. Amacımız, Galatasaray'ı yeniden Avrupa'nın zirvesine çıkarmak. Türkiye'nin ilklerini başarmış Galatasaray'a zirvede olmak her zaman yakışmıştır, bundan sonra da yakışacaktır. Türk olmayan takımları birer birer yeneceğiz."

"TÜRK OLMAYAN TAKIMLARI BİRER BİRER YENECEĞİZ"

"Türkiye'nin ilklerini başarmış Galatasaray'a zirvede olmak her zaman yakışmıştır, bundan sonra da yakışacaktır. Türk olmayan takımları birer birer yeneceğiz."

Dursun Özbek; Mauro Icardi'nin maaşı konusunda şunları söyledi:

"ICARDI 40 MİLYON EURO'YU REDDETTİ"

"Mauro Icardi, 40 milyon Euro'luk maaşı reddetti. Bizim 10 milyon Euro'luk teklifimizi kabul etti, bunun 4 milyon Euro'sunu sponsorlar karşılayacak. Başarılı geçen sezonun ardından bir plan dahilinde çalışmalarımıza devam ediyor. Hamlelerimiz sadece ülkemizde değil tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. Kendisi bu konularda isminin geçmesini istemese de Erden kardeşim ve Nef Ailesi başta olmak üzere tüm sponsorlarımız, imkansız deneni başarmak için yanımızda oldular. Sağ olsunlar, var olsunlar." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2023, 16:23
YORUM EKLE