Dursun Özbek: "Bu transfer Galatasaray için önemliydi, sabah 4'lere kadar çalıştık, hayırlı olsun"

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Başkan Özbek'ten önemli açıklamalar geldi.

Dursun Özbek: "Bu transfer Galatasaray için önemliydi, sabah 4'lere kadar çalıştık, hayırlı olsun"

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, sarı kırmızılıların gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Özbek'in açıklamaları şu şekilde:

"TRANSFER İÇİN FLORYA'DAYDIM"

"Transfer konusunda bugün Florya'daydım. Çok güzel bir ekibimiz var. Galatasaray için en iyisini yapmak üzere çalışmalarımız devam ediyor." 

"KEREM AKTÜRKOĞLU, BİZİM GELECEĞİMİZ"

"Kerem Aktürkoğlu bizim kaptanımız. Bu tür hareketlerle oyuncumuzun performansını etkileyecek şeyler yapmamalı taraftarlarımız, rica ediyorum. Kerem bizim geleceğimiz, çok önemli oyuncularımızdan birisi."

"ERDEN TİMUR İLE SABAH 4'LERE KADAR ÇALIŞTIK"

Sacha Boey transferiyle ilgili konuşan Dursun Özbek, "Sacha Boey transferinde birçok ismin emeği var. Hepsine büyük teşekkür gönderiyorum. Şampiyonlukta büyük rolü olan bir oyuncumuz. Bu sene de Bayern Münih gibi büyük bir kulübe gitti, onunla gurur duymalıyız. Erden Timur ile birlikte sabah 4'lere kadar çalıştık. FFP çerçevesinde buna ihtiyacımız vardı. FFP'ye dikkat etmemiz gerekiyor, her zaman Demokles'in kılıcı gibi tepemizde duruyor. Bu satış, Galatasaray için önemliydi. Galatasaray'a hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

HAKIM ZIYECH CEVABI

Sarı kırmızılı oyunculara teklifler geldiğini söyleyen Dursun Özbek, "Bazı oyuncularımıza teklifler var ama istediğimiz fiyatlar konusunda görüşmeler sürüyor. Ziyech'in transferiyle ilgili şu an herhangi bir gelişme yok. Şu an bitmiş bir şey yok. Galatasaray, Avrupa'da büyük başarılar elde etmiş bir kulüp. Bu sene de benzer başarılara ulaşacaktır. Sparta Prag'ı sabırsızlıkla bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2024, 14:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necat zengin
Necat zengin - 1 ay Önce

Geçmiş olsun taraftarları göz göre göre şampyonluğu verdiler eksik olan yerlere takviye yapılmadı üstüne sacha boyuda sattılar çok yazık oldu satıldına kızmıyorum hani 10 numara hani golcüler bile bile lades yaptı yönetim.elleriyle şampyonluğu verdiler.