Dursun Özbek: "Galatasaray'da bu anlaşma zorunluluktan imzalanmış"

Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek, divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek: "Galatasaray'da bu anlaşma zorunluluktan imzalanmış"

Dursun Özbek, Galatasaray camiasına seslenerek çağrıda bulundu.

Dursun Özbek'in açıklamalarından öne çıkanlar;

"Değerli Galatasaraylılar... Tabii eleştiriler oluyor çok doğal. Eleştiriler ile ilgili söylemek istediğim birkaç şey var. Geçmişte yaptığımız yönetimden bazı dersler alarak geliyoruz."

"Galatasaray görsel olarak bir dünya markası olarak taraftarlarını statta göremedi. Ekonomik durumun bozulması Galatasaray'ı bazı mecburiyetlere itti. Bunlardan biri Bankalar Birliği anlaşması... Bankalar Birliği anlaşması nedir? Özetleyeyim... Bu anlaşma zorunluluktan imzalanmış. Etkisi nedir? Mesela Galatasaray yüksek gelirleri olan bir kulüp, kulübümüzün bütün gelirleri konsorsiyumun liderliğini yapan bankada toplanıyor. Sizin hesabınıza 1 TL gelmiyor."

"Kitabımızda ne diyor? 'Eyleme geç...' Bu yüzden yeniden Galatasaray'ın başkanlığına aday oldum."

"Galatasaray'ın başkanlığına aday oldum. Hemen birleşerek, birbirimizi severek 2000 ruhuna dönmemiz lazım. Hiç korkmayın. Büyük Atatürk'ün dediği gibi ihtiyacımızın olduğu kudret, damarlarımızdaki kandadır. Birlikte başaracağız. Projelerimiz var."

"Biz birbirimize sevgi ve saygı katamazsak yerin dibine batsın projeler! Ne var bu sevgisizlikte? Kulübümüze ne faydası var?"

Kaynak: NTV

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2022, 13:39
YORUM EKLE