Dursun Özbek: "Geçen gün sözleşme için konuştuk ve 'Başkanım siz ne diyorsanız odur' dedi"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Okan Buruk'un sezon sonunda bitecek olan sözleşmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek: "Geçen gün sözleşme için konuştuk ve 'Başkanım siz ne diyorsanız odur' dedi"

Galatasaray Spor Kulübü ile Başkent İnşaat arasında, Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında forma şort sponsorluğu anlaşmasının imza töreni gerçekleştirildi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, RAMS Park'ta düzenlenen törende basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Başkan Dursun Özbek'in açıklamalar şöyle:

"SPONSORLUK SEVİYESİ ÇOK YUKARIYA ÇIKTI"

"Galatasaray ile beraber yola çıkan Başkent İnşaat'a teşekkür ediyorum. Bu sene enteresan bir sene Galatasaray için. Sponsorluk seviyesi çok yukarıya çıktı. Galatasaray'a ilgi son derece büyük. Takımımızın gösterdiği başarılar ve kurulan takımların şekli, yıldız oyuncuların çokluğu böyle bir talebi sağladı. Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçımız çarşamba günü Kopenhag'la. Çarşamba günü tüm taraftarlarımızı bekliyoruz."

"FLORYA PROJESİ GALATASARAY'IN 25 YILINI DİZAYN EDECEK"

"Kemerburgaz'da kaba inşaat bitti. Yıl sonuna doğru ya da bir süre daha sonra Florya'daki yerleşkemizi buraya taşımak istiyoruz. Burası özellikle Florya Projesi'nin yapılması için süratle bitirilmek zorunda. Florya Projesi Galatasaray'ın 20-25 yılını dizayn edecek. Florya Projesi için de sponsorlarımızdan gerekli desteği görüşeceğiz."

"OKAN BURUK İLE SÖZLEŞME KONUSUNDA KONUŞTUK"

"Okan hoca Galatasaray'dan yetişmiş, Futbol oynamış ve başarılarla dolu bir geçmişi var. Bugün de Galatasaray'ın antrenörü. Okan hocanın Galatasaray ile sözleşmesi var. Maddi konularla ilgili de zaten bizim bir şey konuşmamıza gerek yok. Okan hoca bizim çocuğumuz. Onun kariyeri ne kadar başarılı olursa biz de o kadar seviniriz. Okan hoca ile geçen gün konuştuk ve çok fedakar bir şekilde 'Başkanım siz ne diyorsanız odur' diyerek yanıt verdi. Sözleşme konusunda hiçbir problem ve sıkıntı olacak konu yoktu."

NELSSON VE BOEY CEVABI

Dursun Özbek, "Nelsson ve Boey ile yeni sözleşme için görüşülüyor mu?" sorusuna ise şöyle cevap verdi:

"Bu konu tamamen futbolla ilgili. Sportif AŞ ile ilgili bir soru. Bu konuda sevgili Erden Timur, bütün futbolcularla sözleşmesi biten bitmeyen kendileriyle görüşüyor. Tüm futbolcularla görüşür, ne gerekiyorsa yapılır. Bu sorunun cevabını Erden Timur'a sorarsanız daha doyurucu bilgi alabilirsiniz." ifadelerini kullandı.

APP STORE'dan uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indir, transferleri anında öğren. İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

PLAY STORE'dan uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indir, transferleri anında öğren. İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2023, 09:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Turan
Ahmet Turan - 11 ay Önce

Dursun Özbek başkanım lütfen profesyonel olun. Okan hoca sarı-kırmızı renklerin sevdalısı o zaman bu çocuklara sahip çıkın hakkını yemeyin. 600.000 Euro aldığını duydum, doğruysa çok ayıptır. Kuntz'un 3 milyon Euro aldığı bir ülkede Okan'a, kendi evladımıza çok ayıp etmiş olursunuz. Ya hakkını verecek şekilde iyileştirmeye gidin ya da yeni sözleşme yapın.