Emre Bol: "Bir gün bile şikayet etmedi, Galatasaray ciddi atak yapacak, duyumlarım o yönde"

Galatasaray'da yaz transfer döneminde önemli hamlelerin yapılması bekleniyor.

Emre Bol: "Bir gün bile şikayet etmedi, Galatasaray ciddi atak yapacak, duyumlarım o yönde"

TRT Spor yorumcusu Emre Bol, Galatasaray ile ilgili yorumlarda bulundu.

Bol'un açıklamaları şu şekilde:

"OKAN BURUK'UN TEK HATASI KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT"

"Okan Buruk, gerçekten başarılı bir teknik direktör. Bence tartışmasız yılın hocası. Ayrıca değerli bir futbol adamı. Fenerbahçe camiasından bile saygı duyuluyor. Farklı bir yere evrildi. Yabancı dilleri de var. Okan Buruk'un tek hatası bence o küfürlü tezahürat. Galatasaray'dan sonra Avrupa'da takım çalıştırıp başarılı olacağını da düşünüyorum."

"BİR GÜN BİLE ŞİKAYET ETMEDİ"

"Galatasaray'ın geçen sezon yaz ve kış dönemindeki transferleri tutmadı. Okan hoca oraya hep yama yaptı. Tete, Wilfried Zaha, Aurier, Ndombele... Bunlar hep sorunlu profiller. Bir gün bile oyuncusunu basına şikayet etmedi. Mauro Icardi yüzde 50'si ile oynadı, söylenmedi. Yönetimle didişmedi. Bu kadar soruna rağmen elde ettiği şampiyonluk ciddi başarı."

"OKAN BURUK RAHAT DURMAZ"

"Bu seneden sonra Okan Buruk için rahat durmaz diyorum. Neden? Çünkü artık transferde kendisi sorumluluk almak istiyor. Haklı mı? Haklı. Bırakın biraz da iki sene takımını şampiyon adam söz sahibi olsun. Zaten transfer işlerinden direkt Dursun Özbek ve Cenk Ergün sorumlu olacak. Diğerleri ya da menajerler falan araya girmeyecek."

"CİDDİ BİR ATAK BEKLİYORUM"

"Fenerbahçe'nin Jose Mourinho hamlesine karşılık Galatasaray'dan ciddi bir atak bekliyorum. Duyumlarım o yönde." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2024, 10:06
YORUM EKLE