Emre Bol: "Galatasaray'da yaptıkları akıl alır gibi değil, böyle başka bir oyuncu yok, kimseyle karşılaştıramıyorum"

Galatasaray, 17 maçlık galibiyet serisiyle şampiyonluğa doğru gidiyor.

Emre Bol: "Galatasaray'da yaptıkları akıl alır gibi değil, böyle başka bir oyuncu yok, kimseyle karşılaştıramıyorum"

TRT Spor yorumcusu Emre Bol, Galatasaray ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bol'un açıklamaları şu şekilde:

"İSİMSİZ İKİ KAHRAMAN VAR"

"Galatasaray'da sezonun yıldızlarını hep konuşuyoruz ama o kadar kritik iki isimden o kadar kritik iki gol geldi ki isimleri konuşulmayan iki kişi belki de şampiyonluk düğümünü çözdü. İsimsiz iki kahraman var. Bunlardan biri Kasımpaşa maçında son dakika golünü atan Vinicius, ikincisi ise 90. dakikada gol atan Berkan Kutlu. Okan Buruk, öyle de böyle herkesi hazır tutuyor."

"ÖVE ÖVE BİTİREMEDİĞİMİZ 3 TANE ADAM VAR"

"Galatasaray'da öve öve bitiremediğimiz 3 tane adam var ve zaten bu 3 adam, sezonun da yıldızı. Barış, Alper, Yılmaz... Sağ bek, sol bek, sağ ön, sol açık, santrfor, adam her yerde oynuyor. Bu çocukta siyahi oyuncu fiziği var. Sırtına alıyor, gidiyor."

"AKIL ALIR GİBİ DEĞİL"

"Bir insan bu kadar seviyeye paldır küldür nasıl çıkabilir? Hakikaten akıl alır gibi değil. Demek ki çalışınca oluyor. Güçlü, kuvvetli, iyi şut atıyor, gol atıyor, asist yapıyor, bek oynuyor. Barış Alper Yılmaz'ı kimseyle karşılaştıramıyorum. Türk futbolunun parlayan yıldızı. Maşallahı var."

"BÖYLE BAŞKA BİR OYUNCUMUZ YOK"

"Avrupa Şampiyonası'nda aynı çizgisini sürdürsün, yüzde 100 A klas bir takıma gider, baba takımlardan birine transfer yapabilir. İspanya Ligi'ne gitse paramparça eder. İtalya Ligi'nde mücadele eder. Almanya Ligi'nde çatır çatır oynar, fiziği müsait. Barış Alper Yılmaz'a her lig uygun, her yerde oynar. Çok farklı özelliklere sahip. Böyle başka bir oyuncumuz yok."

"MERTENS'E HELAL OLSUN"

"Dries Mertens, 37 yaşında ve oynadığı bölge en çok kavganın olduğu bölge. Devamlı markaj altında. Çok önemli bir özelliği var, çok çabuk düşünüyor. Mertens'e müdahale edemiyorsun, O kadar hızlı karar veriyor ki bu işi bitirmiş oluyor. Çok zeki olduğu için neyi, ne zaman yapacağını çok iyi biliyor. Vallahi billahi helal olsun. Ben olsam hemen 1 yıllık imza attırırm." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2024, 18:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gören göz
Gören göz - 2 hafta Önce

Embaple yi geçti bence süper bir oyuncu bence iyi ve karakterli oyuncular iyi örnek oluyor

Erol aslan
Erol aslan - 2 hafta Önce

GS bu kadroyu bozmadan zanıyola gelirse ortasahaya kanatlara uzunpas atcak oyuncu alırsa 3 veyağı 4 oyuncu takviye yaparsa şampiyonlar Ligi'nde final oynayacaktır