Erden Timur: "40 milyon Euro'luk teklife rağmen Galatasaray'a geldi, benim hep arkamda durdu"

Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi'nin Erden Timur'un ayrılığı sonrası takımdan ayrılma düşüncesine girdiği konuşuluyordu.

Erden Timur: "40 milyon Euro'luk teklife rağmen Galatasaray'a geldi, benim hep arkamda durdu"

Galatasaray'daki görevinden ayrıldığını açıklayan Erden Timur, Mauro Icardi'nin geleceği ile ilgili soruya cevap verdi.

Timur'un açıklamaları şu şekilde:

"40 MİLYON EURO'LUK TEKLİFE RAĞMEN GELDİ"

"Mauro Icardi gelirken 40 milyon Euro'luk teklife rağmen geldi. Menajeri, herkes 'Galatasaray'da 1 sene bunu yaşadın, devam ettir, yine teklif gelir' dedi."

"BENİM HEP ARKAMDA DURDU"

"Icardi çok özel bir insan. Ben onunla neler yaşadığımı hiç konuşmadım ama insanın duygusundan anlar. Benim hep arkamda duran çok az sayıdaki insandan biriydi. Gerçek sahiplenmeyi Icardi'de yaşadım. Bakarsanız 'Erden'i seviyoruz, arkasındayız' gibi bir şey... Mauro'dan başka bu konuda öyle bir şey falan yok. Herkes işin civası."

"AYRILACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM"

"Benim ayrılığımdan dolayı takımdan ayrılacağını düşünmüyorum. Rakamsal boyutu farklıdır, şudur budur, o kararı da geçen sene büyük özveriyle verdi." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2024, 12:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kutsal AYKENAR
Kutsal AYKENAR - 2 hafta Önce

Erden bey sizin gibi saygı değer nüfuzlu bir iş adamının bütün zorluklara göğüs gerip dursun beyin yönetiminden ayrılmanız lazım en az 3 sene daha lazımsınız çünkü

Muzaffer
Muzaffer - 2 hafta Önce

Bu adamı parlayıp piyasaya sürdüler kendisinin vazgeçilmez olduğunu zan ediyor biri onu aylıktırsın

Mert
Mert - 2 hafta Önce

Erden Timur bey e en içtenliğimle teşekkür ediyorum. Hagi den sonra Galatasaray ailesinin başına gelen en güzel şeylerden biri. Takımı buralara getirdiği için, çıtayı yükselttiği için ve daha bir çok şey için gerçekten samimi bir şekilde bir Galatasaray lı olarak teşekkür ediyorum.