Erman Özgür: "Türkiye'ye gelmiş en iyi 2-3 isimden biri Galatasaray'da! Bunu çoktan ispat etti"

Galatasaray'da yeni sezon hazırlıkları Avusturya kampıyla devam ediyor.

Erman Özgür: "Türkiye'ye gelmiş en iyi 2-3 isimden biri Galatasaray'da! Bunu çoktan ispat etti"

SkySpor Youtube kanalında Erman Özgür, Mauro Icardi ve Barış Alper Yılmaz ile ilgili yorumlarda bulundu.

Özgür'ün açıklamaları şu şekilde:

"ICARDI, YÜRÜYEBİLİYORSA OYNAR"

"Icardi, başka bir şey. 'Süper Lig'de oynar mıyım?' diye düşünmeyecek tek oyuncu Icardi'dir. Batshuayi gelmiş, o gelmiş falan... Yürüyebiliyorsa o oynar. Geçen sene sakat sakat Icardi'den vazgeçmedi. Bugün sezon başı kampı yapan Icardi'den vazgeçilir mi?"

"LİGİMİZE GELMİŞ EN İYİ 2-3 SANTRFORDAN BİR TANESİ"

"Şu bir gerçek, Icardi bizim ligimize fazla bir oyuncu. Bu lige gelmiş en iyi 2-3 santrfordan bir tanesi. Yetenek olarak bunu çoktan ispat etti. Şampiyon olan Arjantin'de bile Icardi gibi bir santrfor yoktu."

"BARIŞ ALPER YILMAZ, İNŞALLAH LIVERPOOL'A GİDER"

"Barış Alper Yılmaz için Liverpool demişler. İnşallah olur. Ben İngiltere'de her zaman Liverpool'u tutarım. Barış Alper, Galatasaray ile iyi bir Şampiyonlar Ligi macerası geçirirse bambaşka bir seviyeye çıkabilir."

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE OYNAMAYACAK BİR TAKIMA GİTMESİN"

"Hepimiz istiyoruz ki, oyuncularımıza çok yüksek teklif gelsin. Ferdi'ye de 40 gelsin, Barış Alper'e de 40 gelsin. Bazı gerçekler var. Sağ beke 40 milyon Euro teklif gelmez. Barış Alper bizim için iyi bir turnuva geçirdi ama bir forvet alacaksın gol atmamış, asisti yok. Bizim gönlümüzden geçen o, 40 eder diyoruz ama istatistik pek öyle demiyor. Şampiyonlar Ligi oynamayacak bir takıma gidecekse gitmesin." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2024, 23:02
YORUM EKLE