Eyüp Yıldız: "Fenerbahçe ile sözleşmesi bittiği an Galatasaray'a gelmesini isterim"

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek olan Michy Batshuayi'nin adı Galatasaray ile anılıyor.

Eyüp Yıldız: "Fenerbahçe ile sözleşmesi bittiği an Galatasaray'a gelmesini isterim"

Galatasaraylı gazeteci Eyüp Yıldız, Galatasaray ile transferde adı geçen Fenerbahçe'nin golcüsü Michy Batshuayi gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Yıldız'ın açıklamaları şu şekilde:

"GALAYASARAY, ŞU AN BİR GÖRÜŞME YAPMADI"

"Fenerbahçe, Batshuayi'ye teklif yapmadı, durumu belirsiz ama bence zaten ayrılacak. Galatasaray, şu an Batshuayi'nin ne menajeriyle görüşmüş ne oyuncuya mesaj iletmiş ne de Galatasaray'ın bir planı var. Çünkü rakibinin futbolcusu ve şu anda rekabet halindesin. Böyle bir hamle yapmazlar."

"SÖZLEŞMESİ BİTTİĞİ AN ALTERNATİFLERDEN BİRİ OLMALI"

"Michy Batshuayi, sezon sonunda boşa çıktığında Icardi'nin yanına düşülecek alternatiflerden biri olmalı. Hem Icardi ile beraber oynar hem de yedek kaldığında kavga çıkartan, Zaha gibi hareketleri değişen bir futbolcu değil. Bize böyle bir futbolcu lazım. Sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılmış bir Batshuayi'yi isterim."

"VERİMLİLİĞİ ÇOK YÜKSEK"

"41 maçta 23 gol ve 3 asisti var. Bunu 1700 dakikada yapmış. Yani 75 dakikada bir gol atmış, Süper Lig'de de 56 dakikada bir gol atmış. Verimliliği çok yüksek." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2024, 11:51
YORUM EKLE