Fatih Altaylı: "Ali Koç'un haddini ben bildireceğim, lig bittikten sonra..."

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Galatasaray derbisi sonrasında sebep olduğu olaylara tepkiler gelmeye devam ediyor.

Fatih Altaylı: "Ali Koç'un haddini ben bildireceğim, lig bittikten sonra..."

Galatasaraylı gazeteci Fatih Altaylı, Galatasaray ile ilgili yorumlar yaparken Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u hedef aldı.

Altaylı'nın açıklamaları şu şekilde

"SON İKİ YILIN EN KÖTÜ FUTBOLU"

"Galatasaray, belki de son iki yılın en kötü futbolunu oynadı ya da Fenerbahçe iyiydi, biz öyle gördük. Bu çok önemli değil. Futbol bir eğlence sporudur. Birisi şampiyon olur, diğeri olmaz. Bunu böyle değerlendirmek lazım."

"SENİN SAHADA NE İŞİN VAR?"

"Fenerbahçeli futbolcular derbiyi kazandı ve doğal hakkı olarak sevindiler. Garip olan şu... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç statta yok, gelemiyor. Daha sonra sahayı basıyor. Madem sevinmek istiyorsun, takımı tesislerine götür, orada sevin. Sahada ne işin var?"

"ALİ KOÇ'A YAKIŞMIYOR, PARMAK SALLAYARAK TEHDİT EDİYOR"

"Ali Koç'un mafyavari hareketlerini kendisine ve Koç ailesine yakıştıramıyorum. Galatasaray Kulübü'nün genel sekreterini parmak sallayarak tehdit ediyor. Ali Koç, bunları kendisine sindiriyorsa devam etsin. Zaten futbol öyle bir fanatizme dönüştü ki her yol mübah anlayışı var."

"HADDİNİN BEN BİLDİRECEĞİM"

"Ligler bu hafta bitiyor. Lig bittikten sonra kendisiyle ilgili bir yazı yazacağım. Haddini bil, haddini bilmezsen haddini bildirirler ya da ben bildireceğim. Türkiye'de futbolun geldiği noktayı görüyoruz, yarın daha beter şeyler de yaşanabilir." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2024, 10:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 1 ay Önce

Sabırla bekleyeceğiz Fatih bey....bildiğin ne varsa yaz....

Sen kimsinki Ali Koça haddini bildceksin varsa bir bildiğin dök ortaya herkes birşeyler sallıyor amakimsenin de yaptığı dediği birşey yok
Sen kimsinki Ali Koça haddini bildceksin varsa bir bildiğin dök ortaya herkes birşeyler sallıyor amakimsenin de yaptığı dediği birşey yok - 4 hafta Önce

Refik boz