"Galatasaray'da şu an sözleşme düşünecek durumda değilim, önceliğim değil"

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, şampiyonluktan başka bir şey düşünmüyor. Tecrübeli teknik adam, sözleşme ve yıllık ücret konularını hiçbir şekilde gündeme getirmiyor.

"Galatasaray'da şu an sözleşme düşünecek durumda değilim, önceliğim değil"

Galatasaray’da Teknik Direktör Okan Buruk’un tek derdi şampiyonluk.

YENİ SÖZLEŞMEYİ DÜŞÜNMÜYOR

İlk senesinde rekorlar kırarak şampiyonluk yaşayan ve bu sezon da son 9 haftaya girilirken sarı-kırmızılı takımı zirvede tutan Buruk ne sözleşmeyi düşünüyor ne de alacağı ücreti.

24. ŞAMPİYONLUĞA MOTİVE OLDU

Ligde 10 haftalık galibiyet serisi yakalayan ve en yakın rakibi Fenerbahçe’nin 2 puan önünde bulunan sarı kırmızılılarda Okan Buruk, 24. şampiyonluğa motive olmuş durumda.

SEÇİM NEDENİYLE SAYGI DUYUYOR

Galatasaray’ın başında yakaladığı başarılara rağmen herhangi bir şekilde sözleşme konusunu gündeme getirmeyen Okan Buruk’un yönetimin seçim nedeniyle bekleyişe geçmesine de saygı duyduğu belirtildi.

OKAN BURUK: "ŞU AN SÖZLEŞME DÜŞÜNECEK DURUMDA DEĞİLİM"

Sarı kırmızılı teknik adamın konuyla ilgili yakın çevresine, “Şu an kontrat düşünecek durumda değilim. Galatasaray bizim önceliğimiz. 24. şampiyonluk kulübümüz için çok önemli ve bundan başka bir önceliğimiz olamaz” dediği öğrenildi. Başkan Dursun Özbek ve yöneticilerin de Okan Buruk’un tavrından memnuniyet duydukları ifade edildi.

HAKIM ZIYECH'E NET UYARI

Hakim Ziyech, Fas Milli Takımı’na davet edildi. Afrika Kupası’ndan sakat dönen deneyimli oyuncunun iyileştikten sonra milli takıma çağrılması teknik heyeti endileşendirdi.

Ziyech’in teknik heyet tarafından, “Ligde çok kritik bir döneme girdik ve sana da ihtiyacımız olacak” denilerek uyarıldığı öğrenildi.

Kaynak: Nevzat Dindar / Milliyet

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2024, 12:57
YORUM EKLE