Galatasaray'ın yeni başkan adayının listesinde bomba isimler var!

Galatasaray'da başkanlık seçiminin tek adaylı olması beklenirken yeni bir aday daha çıktı.

Galatasaray'ın yeni başkan adayının listesinde bomba isimler var!

Galatasaray'da Mayıs ayında yapılacak olan seçim öncesi flaş bir gelişme yaşandı.

Başkan Dursun Özbek'e rakip olarak Süheyl Batum'un aday olacağı ve güçlü bir liste oluşturulacağı ortaya çıktı.

Turgay Kıran, Mete İkiz, Abdürrahim Albayrak ve Rezan Epözdemir'in yönetimde, Ünal Aysal'ın ise Sportif A.Ş.'de olacağı söyleniyor.

Galatasaraylı gazeteci Levent Tüzemen, Süheyl Batum'un adaylığı konusunda çarpıcı bilgiler aktardı.

Tüzemen'in açıklamaları şu şekikde:

"DURSUN BEY MASAMIZA GELDİ, HERKESLE SOHBET ETTİ"

"20 Nisan Cumartesi gecesi Galatasaray adasında gazeteci arkadaşlarla yemeğe davetliydik. Gecede yan masada Başkan Dursun Özbek de ailesiyle yemekteydi. Dursun bey masamıza geldi ve herkesle sohbet etti."

"DURSUN ÖZBEK'E 'ADAY OLMAYACAĞIM' DİYE CEVAP VERMİŞ"

Ben yemeğe değerli dostum DR. Teoman Kadıoğlu ile birlikte aynı anda gittik. Bizden önce Başkan Özbek adaylık için ismi geçen Süheyl Batum’a 'Başkanlığa aday olacak mısın?' diye sormuş. Süheyl Bey de 'Aday olmayacağım. Çok başarılısınız' şeklinde cevap vermiş."

"LİSTEYİ REZAN EPÖZDEMİR HAZIRLAMIŞ"

"Akşam yayındayken bana gelen mesajda 'Süheyl Batum başkan adaylığını koymuş ve liste yapmış' diye yazıyordu. Listeyi de avukat Rezan Epözdemir hazırlamış. Yayın bitimi herkesi aradım. Aradıklarım son anda öğrendiklerini söyledi. Geniş bilgiyi özel dostumdan öğrendim."

"ÜNAL AYSAL SPORTİF A.Ş.'DE GÖREV YAPACAKMIŞ"

"Süheyl beyin yönetim listesini yapan Rezan bey finansı da organize ediyormuş. Rezan bey yönetimde ikinci başkan olarak yer alacakmış. Eski Başkan Ünal Aysal sportif a.ş de görev yapacakmış."

"TURGAY KIRAN VE ABDURRAHİM ALBAYRAK LİSTEDE"

"Listede şimdilik Turgay Kıran, Mete İkiz, hatta Abdürrahim Albayrak’ın olacağını duydum. Çok adaylı seçimleri severim. Başarılı bir yönetim varken, büyük projeler yapılmış iken ve takım şampiyonluğa giderken böyle bir hamle şaşırtıcı değil mi?" ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2024, 22:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 4 hafta Önce

Biz ne bombalar gördük elde patlayan...görünüşte bomba ama icraatta patlak tabancası olanları çok gördük....biz DURSUN başkandan ERDEN beyden, METİN beyden ve yönetimden çok memnunuz....patlak tabancalarını istemiyoruz....Yürüyen atın başına vurmayın....başarılı yönetimi destekleyin....düşmanlarımızı kıs kıs bize güldürmeyin...