Gökmen Özdenak: "Okan Buruk, Galatasaray'da bunlara iyi dayanmış, gerçekten başarıymış"

A Milli Takımımız'ın Portekiz'e 3-0 mağlup olduğu maçın ardından Galatasaraylı ve Fenerbahçeli futbolculara eleştiriler gelmeye devam ediyor.

Gökmen Özdenak: "Okan Buruk, Galatasaray'da bunlara iyi dayanmış, gerçekten başarıymış"

Telegol yorumcusu Gökmen Özdenak, A Milli Takımımız'ın performansıyla ilgili yorumlarda bulundu.

Özdenak'ın açıklamaları şu şekilde:

"ORTALIKTA GEZİNİYOLAR"

"Milli Takımda kendini başka yerlerde gören, büyük dağları ben yarattım havasında olan futbolcular var. Mücadele ve ruh sıfır. Ortalıkta geziniyorlar. Sanki sabote ediyorlar. Avrupa'da oynadıkları gibi Milli Takımda oynamıyorlar. Herhalde sakatlanmaktan korkuyorlar."

"OKAN BURUK, İYİ DAYANMIŞ"

"Galatasaraylı ve Fenerbahçeli futbolculara da yazıklar olsun. Ligdeki performanslarını göremiyoruz. Hele özellikle Kerem Aktürkoğlu ve Kaan Ayhan ağırlığını hiç koyamadı. Kaç tane top kaybettiklerini sayamadım. Okan Buruk bunlara iyi dayanmış. Şampiyon olması gerçekten başarıymış."

"AKLIMIZA BAŞKA ŞEYLER GETİRMEYİN"

"Fenerbahçeli Çağlar Söyüncü'ye sakat diyorlar ama tatilde fotoğraf paylaşıyor. Bu nasıl olacak? İrfan Can Kahveci de sakatmış. Ne sakatlığı var? Fenerbahçe'de 50 tane maça çıktın, bir şey yok da şimdi mi sakatlandın? Aklımıza başka şeyler getirmeyin." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2024, 01:21
YORUM EKLE