Haluk Yürekli: "Galatasaray anlaşmaya çok yakın, yüz yüze görüşme yapılacak"

Galatasaray'da transferde her an yeni bir gelişme yaşanabilir.

Haluk Yürekli: "Galatasaray  anlaşmaya çok yakın, yüz yüze görüşme yapılacak"

Spor Gecesi Digital Youtube kanalında Haluk Yürekli, Galatasaray'ın transfer gündemiyle ilgili bilgiler aktardı.

Yürekli'nin açıklamaları şu şekilde:

"DOUE İÇİN ANLAŞMAYA ÇOK YAKIN"

"Galatasaray'da şu anda Guela Doue dışında sağ bek konusunda hiçbir kimseyle görüşmüyor. Galatasaray Rennes ile 8-9 milyon Euro arasında anlaşmaya çok yakın."

"YÜZ YÜZE GÖRÜŞME YAPILACAK"

"Galatasaray, Doue için yaptığı görüşmeleri uzaktan yaptığı için biraz vakit kaybı oldu. Önümüzdeki günlerde oyuncunun menajeriyle yüz yüze görüşme yapılacak ve transfere son nokta konulacak."

"8 NUMARA İÇİN SABIRLI OLUNMALI"

"Galatasary 8 numarayla ilgili hep üst düzey oyuncularla görüşüyor. Bu oyuncuların hiçbir zaman öncelikli tercihi Temmuz ayında Türkiye olmaz. 'Gelmem' demezler ama 'Bir teklifleri görelim' derler. Bunların bugünden yarına olma ihtimali yok. Ne McTominay ne Pierre-Emile Højbjerg... 8 numara için Galatasaray taraftarının sabırlı olmasını tavsiye ederim."

"GALATASARAY 'KEŞKE VERSEYDİK' DEDİ"

"25-30 milyon Euro'lar bizim ülkemiz için çok yüksek rakamlar. Ben, 25 milyon Euro üzerine, 30'a dayanan her teklifte Ferdi Kadıoğlu'nu da Barış Alper Yılmaz'ı da gönderirim abi. İnsanlar bana kızabilir ama bu rakamları veremezler abi. Nelsson'u 18 milyon Euro'ya vermedi Galatasaray. Sonra 'Keşke verseydik' dediler." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2024, 23:31
YORUM EKLE