Haluk Yürekli: "Galatasaray transferden her an vazgeçebilir, Okan Buruk 'Maliyeti bizi zorlarsa vazgeçebilirsiniz' dedi"

Galatasaray'ın şampiyon kadrosunu güçlendirme çalışmaları devam ediyor.

Haluk Yürekli: "Galatasaray transferden her an vazgeçebilir, Okan Buruk 'Maliyeti bizi zorlarsa vazgeçebilirsiniz' dedi"

Spor Gecesi Digital Youtube kanalında Haluk Yürekli, Galatasaray'ın transfer gündemiyle ilgili bilgiler aktardı.

Yürekli'nin açıklamaları şu şekilde:

"GORETZKA, GÜNDEME HİÇ GELMEDİ"

"Goretzka, hiçbir zaman Galatasaray'ın gündemine gelmedi. 40 milyon Euro bonservisi. Haydi bonservisi verdin, maaşı 15-20 milyon Euro olduğundan bahsediliyor. Çok yüksekten uçmayalım, ayağımızı yorgana göre uzatalım."

"GALATASARAY, OYUNCULARIN BEKLETMESİNE İZİN VERMEYECEK"

"Geçen yıl Galatasaray, Paredes ile anlaşmıştı. Paredes daha iyi opsiyon arayışındaydı. Bu yıl öyle bir şey görmeyeceğiz. Galatasaray oyuncuyla anlaşıyorsa, başka alternatif için kendilerini bekletmesine izin vermeyecek. O yüzden çok alternatifli çalışıyorlar."

"OĞUZ AYDIN'DAN HER AN VAZGEÇEBİLİRLER"

"Galatasaray, Oğuz Aydın transferinden her an vazgeçebilir. Okan hocaya bugün fikri soruldu, Okan hoca yöneticilere 'Maliyeti bizi zorlarsa vazgeçebilirsiniz' dedi. Galatasaray bu transfer için 4 milyon Euro üzerine çıkmama kararı aldı."

"ZANIOLO GİDİŞİNE DİREKT YA DA ZORUNLU OPSİYONLA İZİN VERİLECEK"

"Galatasaray, Zaniolo'nun gidişine sadece direkt satış ve 'zorunlu' satın alma opsiyonu ile izin verecek, şarta bağlı opsiyona izin yok. Atalanta ve Fiorentina yarış halinde. Birkaç gün içinde somut adımlar atılacağını ön görüyorum. Rakam 20 milyon Euro üzeri." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2024, 02:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 3 hafta Önce

Çavuşoğluna soyulmayın...üç kuruşluk topcuya elli kuruş verip de almayın...