İbrahim Hatipoğlu: "Fenerbahçe ile opsiyonu yoktu, Galatasaray'da görmek istediğimiz bir oyuncu"

Galatasaray Yöneticisi İbrahim Hatipoğlu, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Michy Batshuayi ile görüştüklerini açıkladı.

İbrahim Hatipoğlu: "Fenerbahçe ile opsiyonu yoktu, Galatasaray'da görmek istediğimiz bir oyuncu"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Michy Batshuayi'nin sarı kırmızılı kulübe transferi konusunda konuştu.

Batshuayi ile görüştükleri ancak henüz resmi imzanın atılmadığını vurgulayan Hatipoğlu, DHA'ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"BATSHUAYI İLE GÖRÜŞÜYORUZ"

"Resmi imzalar atılmadı. Resmi imzalar atılmadan da benim herhangi bir şey söylmemem doğru değil. Ama ilgilendiğimiz bir oyuncu, beğendiğimiz, takımımızda görmek istediğimiz bir oyuncu. Görüşüyoruz."

"İMZALAR ATILINCAYA KADAR 'BİTTİ' DENMEZ"

"Transferde resmi imzalar atılıncaya kadar 'bitti' denmez. Ama biz belli mesafeleri kat ettiğimizi düşünüyoruz. Bir aksilik olmazsa resmi transfer dönemi başladığı zaman resmi imzalar atılırsa o zaman bu sorularınıza çok daha net cevaplar verebiliriz. Ama biraz sabırlı olmak ve resmi transfer dönemini beklemek en doğrusu."

"BATSHUAYI'NİN FENERBAHÇE İLE SÖZLEŞMESİ SONA ERDİ"

Hatipoğlu, Belçikalı golcünün Fenerbahçe ile olan sözleşmesinde yer alan bir opsiyonun olup olmadığının sorulması üzerine ise "Benim bildiğim kadarıyla bir opsiyonu yoktu, sözleşmesi sona ermişti." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2024, 14:30
YORUM EKLE