Kerem Aktürkoğlu'nun menajeri: "Kerem'e birçok teklif var, Salah ve Kevin De Bruyne ile karşılaştırıyorum"

Galatasaray'ın yıldızı Kerem Aktürkoğlu'nun menajeri Erkut Söğüt, oyuncunun geleceğiyle ilgili konuştu.

Kerem Aktürkoğlu'nun menajeri: "Kerem'e birçok teklif var, Salah ve Kevin De Bruyne ile karşılaştırıyorum"

 Kerem Aktürkoğlu'nun her geçen gün kendini geliştirdiğini söyleyen Söğüt, "Bir gün en iyi takımda oynayacağına eminim. Kerem'e bir çok kulüpten ilgi var" dedi.

"KEREM'E BİRÇOK KULÜPTEN İLGİ VAR"

TribalFootball.com isimli internet sitesine açıklamalarda bulunan Erkut Söğüt, "Kerem'e birçok kulüpten ilgi var. Türkiye'nin dördüncü Ligi'nden geldi. Daha önce Başakşehir'deydi ancak A Takım'da oynama fırsatı bulamadı. Alt liglerde üç yıl futbol oynadı ve Galatasaray'a geldi. Yavaş yavaş takıma adapte oldu ve Galatasaray'ın 11'inde yer aldı. Türkiye Ligi'nde en çok resmi çıkan oyuncu" dedi.

"GERÇEKTEN ÇOK MUTLUYUM"

Kerem Aktürkoğlu'nun her zaman mentalite olarak gelişmek isteyen bir yapıya sahip olduğunu kaydeden Söğüt, "Onun menajerliğini yaptığım ve onunla çalıştığım için gerçekten çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

Oyuncunun Barcelona ile oynanan Avrupa Ligi son 16 turundaki performansıyla dikkatleri üzerine çektiği vurgulanan haberde, Arsenal ve Tottenham, "Kerem'i izlemeleri için o maça temsilcilerini göndermişti" denildi.

"SALAH VE DE BRUYNE İLE KARŞILAŞTIRIYORUM"

Kerem Aktürkoğlu'nun Premier Lig'de oynayıp oynamayacağı şeklindeki soruya ise Erkut Söğüt, "Bir gün oynayacak. Şu anda bugünün doğru zaman olup olmadığını bilmiyorum. Futbol uzmanı değilim. Şu veya bu ligde oynayıp oynayamayacağı konusunda bir yorum yapamam. Ben daha çok kontrantlar ve bir markanın oluşturulması konusunda uzmanım. Takımımda hangi ligde oynayabileceğine dair bilgi ve öneride bulunan uzmanlar var. Söyleyebileceğim, her gün geliştiği. Onu, her gün gelişen Salah veya Kevin De Bruyne ile karşılaştırıyorum. Kendilerine her geçen gün değer kazandırıyorlar ve mentalite olarak da daha iyi hale geliyorlar. Her sezon kendilerini geliştiriyorlar. Kerem de öyle. Her sezon daha iyi hale geldi. Onun için bir gün en iyi takımda oynayacağına eminim" yanıtını verdi.

Kaynak: NTV

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 23:04
YORUM EKLE