Levent Tüzemen: "Galatasaray'a 100 milyon TL'lik zarar verdi, bir anda fikri değişti"

Galatasaray'da başkanlık seçini yaklaştıkça adaylar arasındaki rekabet seviyesi artıyor.

Levent Tüzemen: "Galatasaray'a 100 milyon TL'lik zarar verdi, bir anda fikri değişti"

A Spor yorumcusu Levent Tüzemen, Galatasaray'ın gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Tüzemen'in açıklamaları şu şekilde:

"BENİ HEDEF ALMIŞLAR"

"Galatasaray'a üye olmak zordur. Fenerbahçe'nin 40 küsür bin üyesi, Galatasaray'ın ise 20 bin üyesi var. Ancak Galatasaraylı üyeler her zaman daha baskındır. Sayın Süheyl Batum ve ekibi beni hedef almışlar. Galatasaraylı hiç kimseye düşman kelimesini kullanmadım ama sizin ekibinizdekiler benim ağzımdan çıkan sözleri çarpıtıyor. Ayrıca açıklamalarınızdan dolayı Florya'ya 100 milyon TL'lik zarar verdiniz."

"DURSUN ÖZBEK'E OY ATACAĞINIZI SÖYLEDİNİZ"

"Sizinle birkaç ay önce yemekte bir araya geldim ve Dursun Özbek'in yanındaydınız. Hatta 'Bu işler için paralı insanlara ihtiyaç var' dediniz, kendisine oy atacağınızı söylediniz. Ne oldu da bir anda fikriniz değişti, ben anlamadım. Yanınızdaki Rezan Epözdemir'den daha eski bir kongre üyesiyim. O yüzden kendisine kıdem basarım. Beni durduk yere hedef almayın."

"MUSTAFA CENGİZ'İN EKİBİNDEN OY İSTİYORLAR"

"Süheyl Batum'un listesindekiler, rahmetli Mustafa Cengiz'in ekibinden oy istiyorlar. Hatta o dönem yöneticilik yapan Mahmut Recevik ile bir araya gelmişler. Kendisi ihraç edildi, atıldı. Bunu bile bilmiyorsunuz."

"ERDEN TİMUR DEVAM ETMELİ"

"Erden Timur, Florya projesiyle ilgili Temmuz 2022'de raporlar sundu. Gayet de alkış aldı ve dinlendi. Şimdi Dursun Özbek ile fikir ayrılıkları var, olabilir. Bir yönetimde 15 kişi de aynı şeyi düşünürse kulüp zaten batar. Yakaladığı ivmeyi düşürmemesi adına görevine devam etmesi gerektiğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2024, 20:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADEM
ADEM - 1 hafta Önce

SÜHEYL HOCAYA YAKIŞTIRAMADIM....BİRİLERİNİN GAZINA GELDİ....GALATASARAYIN HUZURA İHTİYACI VAR...BAŞARILI DA BİR YÖNETİMİ VAR...BU YÖNETİME DESTEK VERİN....KÖSTEK OLMAYIN KIYMETLİ HOCAM...SİZE DE BU YAKIŞIR...

Engin Ersoy
Engin Ersoy @ADEM - 1 hafta Önce

Kesinle kalmalı bu büyüyü bozma başkan.