Lucas Torreira: "Galatasaray, Avrupa'daki son kulübüm olacak, oraya gidip oynamak için ölüyorum"

Galatasaray'ın yıldızı Lucas Torreira, ülkesinde bir spor kanalının canlı yayın konuğu oldu.

Lucas Torreira: "Galatasaray, Avrupa'daki son kulübüm olacak, oraya gidip oynamak için ölüyorum"

Sarı kırmızılı oyuncu Lucas Torreira, Galatasaray ile sözleşme yenilemesi, Boca Juniors hayali ve milli takım hakkında konuştu.

Torreira'nın açıklamaları şu şekilde:

"BOCA İÇİN OYNAMAYA ÖLÜYORUM"

"Boca Juniors için oynamaya ölüyorum. Riquelme ile çok konuşuyoruz ama aynı zamanda gerçeklerimi de anlıyorum ve bu kolay değil... 2018 yılında Madrid'teki finali izledim. O günden itibaren içinden başka bir şey geldi. İçimdeki ses o kulübün bir parçası olmam gerektiğini söyledi."

"2028'E KADAR SÖZLEŞME YENİLEDİM"

"Çok düşünüyorum ama aynı zamanda kulübün gerçekliğini, ülkenin gerçekliğini ve benim gerçekliğimi de anlıyorum, bugün Galatasaray'ın bir parçasıyım. Sözleşmemi 2028'e kadar yeniledim ve bu kolay değil, bu bir rüya olsa bile, bir gün uyandığımda haç çıkarıp Arjantin'e gidiyorum. Galatasaray'ın Avrupa'daki son kulübüm olacağı çok açık ve ben de Boca'ya gelmek istiyorum." 

"YAKINDA KUTLAMAYI BİTİRECEĞİM"

"Gala tişörtüm hâlâ üzerimde. Şampiyonuz ama yakında kutlamayı bitireceğim ve antrenman yapacağım. Arkadaşlarımla, kardeşlerimle antrenman yapacağım." 

"MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILMAMAK BİRAZ ŞOK EDİCİ"

"Milli takım beni biraz şaşırttı çünkü iki Dünya Kupası ve Copa America'da oynadıktan sonra neredeyse 6 yıldır milli takımdaydım ve neredeyse her yıl çağrılırken bu kez çağrılmamak biraz şok edici, biraz zor ama hocanın kararını anlıyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2024, 22:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdal Çalışkan
Serdal Çalışkan - 2 hafta Önce

Sevgisi o kadar büyük ki alacaklarına karşı takımı mahkemeye veriyor kazanıyor ve kontratlı da yukseltiriyor.Pes kardeşim.Akilli olun yönetim