Mehmet Demirkol: "Galatasaray'da 1 ay önce böyle bir oyuncu yoktu, Fenerbahçe'de olsa her şeyi değiştirebilirdi"

Galatasaray, olağanüstü bir performansla Süper Lig'de son haftaları geride bırakarak şampiyonluğa doğru gidiyor.

Mehmet Demirkol: "Galatasaray'da 1 ay önce böyle bir oyuncu yoktu, Fenerbahçe'de olsa her şeyi değiştirebilirdi"

Socrates Dergi yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili değerlendirmeler yaptı.

Demirkol'un açıklamaları şu şekilde:

"BARIŞ ALPER, FENERBAHÇE'DE OLSA..."

"Edin Dzeko, Dusan Tadic, İrfan Can Kahveci gibi oyuncular hep ayağına top istiyor. Bir tek Szyamanski uğraşıyor, o da çok alamıyor. Barış Alper Yılmaz gibi bir futbolcu Fenerbahçe'de olsa her şeyi değiştirebilirdi. Sürekli Tadic'in oynaması herkesi yıprattı. Mücadeleci bir ruh farklı bir hava katabilirdi."

"İSMAİL KARTAL, ZAHA'YI KESEBİLİR MİYDİ?"

"Okan Buruk, Wilfried Zaha'yı oynatmıyor. Herkes kararına saygı duyuyor. Sezon başında Fenerbahçe'nin ilgilendiği Wilfried Zaha'yı İsmail Kartal kesebilir miydi? Diğer taraftan Tete, Ndombele ve Kerem Aktürkoğlu gibi oyuncuların da yedek oturduğunu görüyoruz. Ziyech'i çok uzun süre oynatmadı, Davinson Sanchez oturuyor."

"1 AY ÖNCE ZIYECH DİYE BİR OYUNCU YOKTU"

"Fenerbahçe'nin Szyamanski ve Tadic'te yaşadığı krizi sezon başında Galatasaray da yaşadı ama o sorunları çabuk atlattılar. 1 ay önce piyasada Hakim Ziyech diye bir oyuncu yoktu. Arabistan'a mı, nereye gideceği konuşuluyordu. Wilfried Zaha'yı ve Kerem Aktürkoğlu'nu kesmiş. Okan Buruk'un takımına dokunduğunu görüyoruz. Okan hocayı tebrik etmek lazım." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2024, 01:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferdi Durak
Ferdi Durak - 3 hafta Önce

Saydığınız oyuncular sezon başından beri hazır değildi şimdi hazır halemi geldi. Yapmayın böyle konuşmalar şampiyonluk netleşince bu konuşmalar yakışmıyor.

İbrahim
İbrahim - 3 hafta Önce

Fenerbahçe yi şişiren köşe yazarlarının hepsi ağız değiştirdi

Hocaoğlu
Hocaoğlu - 3 hafta Önce

Zaha 'nın ve Aktürkoğlu 'nun Barış Alper i dikkatli izlemeleri ve örnek almaları şart. Barış, hem defansta hem ofansta yer alıyor.. Bir takımım kanat oyuncuları ( bek ve uç kanat ) bu şekilde verimli ve uyumlu ise hem skora katkıları oluyor hem de forvetin verimli olmasını sağlıyor..