Mehmet Demirkol: "Real Madrid iki seneliğine çağırır, Galatasaray'da dünya çapında oyuncu oldu"

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e 3-1 mağlup olurken oynanan futbol büyük beğeni aldı.

Mehmet Demirkol: "Real Madrid iki seneliğine çağırır, Galatasaray'da dünya çapında oyuncu oldu"

Socrates Dergi yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray ile ilgili yorumlarda bulundu.

Demirkol'un açıklamaları şu şekilde:

"70 DAKİKA AĞZIM AÇIK İZLEDİM"

"Maçı 70 dakika ağzım açık izledim. Bayern Münih'te Goretzka'nın olmaması ön alan baskısına zorladı. Bence doğru bir karardı. Abdülkerim Bardakcı, her saniye Musiala'nın sırtındaydı. 7. dakikada bir kere döndürdü, onda da zaten golü yedik. Böyle bir oyundan sonra yenilgi almak can sıkıcı ama bu zamanla olacak."

"ANORMAL BİR SEYİRCİ VARDI"

"Asil kritik nokta, Galatasaray ilk yarıdaki oyununu biraz daha düşük olsa da niye devam ettiremedi? Anormal bir seyirci vardı. Oyunun içinde, hiç desteğini çekmeyen, hakemi etkileyen... İddia ediyorum o penaltıyı Allianz Arena'da çalamazdı. Seyirci penaltıyı aldı yani." 

"ABDÜLKERİM'İ ŞU ANDA KİM İSTESE ŞAŞIRMAM"

"Abdülkerim Bardakcı, olağanüstüydü. Adam, iki senede dünya çapında stoper oldu. İnanılmaz yani. Kim transfer etmek istese şu anda hiç şaşırmam. 29-30 yaşında olursun, mesela Real Madrid'in ihtiyacı vardır, 'Baksana adam nasıl oynuyor' der, seni iki seneliğine çağırır."

"VECONU'YU ALACAKSIN AMA ALDIRMADINIZ"

"Torreira ve Kaan Ayhan yoruldu, oyuna kimi alacaksın. Kim girecek de orayı toparlayacak? Ndombele, o oyuncu değil. Adamın işi o değil. Vecino'yu alacaksın. Aldırmadınız? Sarri de vermedi ama oraya öyle bir oyuncu lazım. Bu seviyede orayı toparlayacak bir oyuncuya daha ihtiyacın var. Galatasaray, orayı yedeklemek zorunda. Geçen sene bittiğin iki pozsiyona adam aranıyordu. Torreira'nın yanına bir adam ve bir de sol bek... Burası bu seviye için boş kaldı." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2023, 13:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa kara
Mustafa kara - 1 ay Önce

Alacaksın bjkli eski futbolcusu talica bitti angelino bakanı fala filan hikaye faslı futbolcu almayacak kardeş adamlar ticaret yap randevuya 3 gün sonra gelir