Nevzat Dindar: "Ben Galatasaray yönetimine sordum, 'Biz anlaştık' dediler"

Nevzat Dindar: "Ben Galatasaray yönetimine sordum, 'Biz anlaştık' dediler"

Milliyet Gazetesi Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar, Skorer TV'de Galatasaray'ın transfer gündemiyle ilgili bilgiler aktardı.

Dindar'ın açıklamaları şu şekilde:

"İLK DEFA BÖYLE TRANSFERLER YAPIYORLAR"

"Fenerbahçe, uzun süredir ilk defa böyle transferler yapıyor. Bu iyi, rekabeti artırır. Ben şu anda Galatasaray ve Fenerbahçe'nin gölgesinde kalan Beşiktaş'tan da enteresan hamleler bekliyorum."

"GALATASARAY, ÇOK İYİ TRANSFERLER YAPACAK"

"Galatasaray çok iyi transferler yapacak. Şu anda strateji biraz da rakiplerini görmek üzerine kurulu."

"MANİPÜLASYONA İMZA ATTILAR"

"Orta saha transferi için dün L'Équipe gazetesi bir manipülasyona imza attı. 'Galatasaray, Paredes için PSG ile anlaştı, Paredes'ten haber bekliyor' diye bir haber geçti ancak böyle herhangi bir gelişme olmadı."

"PAREDES'TEN DAHA İYİSİ İÇİN PLAN VAR"

"Galatasaray, Paredes transferini beklemeye aldı. Paredes'in ekonomik olarak gözü yükseklerde. Galatasaray'ın da daha iyi oyuncu alma planı var."

"THIAGO, İSİM GEÇENLERDEN BİRİ"

"Orta saha denklemi altı bilinmeyenli bir denklem. Listede 6 kişi var. Bunun içerisinde Fred de var. Sabitzer'i sordum, net bir şekilde yalanlandı. Lo Celso ciddi değil. Thiago Alcantara için henüz bir noktada değil Galatasaray ama ismi geçen futbolcularda birisi."

"FRED İÇİN TRAFİK HIZLANACAK"

"Fred için Galatasaray, Manchester United'a bir yoklama çekmişti. Orada trafik hızlanacak. Fred de iyi bir futbolcu sonuçta Manchester United, 60 milyon Euro'ya yakın bir bonservisle transfer etmişti. Paredes'ten çok daha iyi olduğunu söyleyen uzmanlar da var."

"ICARDI VE AİLESİ İÇİN REZİLLİĞE İMZA ATIYORLAR"

"Icardi ve ailesi için Arjantin basını yeterince rezilliğe imza atıyor. Umarım Wanda Nara'nın sağlık durumu endişe verici durumda değildir, bir an önce sağlığına kavuşur."

"ICARDI GELİP İMZA ATACAK"

"Icardi duygusal bir yapıya sahip, kulüp kesinlikle baskı yapmıyor. Sonuçta G.Saray oyuncuyla ve PSG ile anlaştı. Icardi gelip imza atacak. Aceleye getirmenin bir mantığı yok. Şampiyonlar Ligi ön elemesinde forma giyemeyeceğini zaten Okan hoca açıkladı."

"BAKAMBU'YU SORDUM, 'BİZ ANLAŞTIK' DEDİLER"

"Bakambu için dün sorduğumda, 'Biz anlaştık ama kulübüyle problemini çözmesini bekliyoruz' cevabı geldi. Galatasaray, Bakambu ile anlaştı, kulübüyle sorununu çözünce gelip imza atacak ve 3. forvet olacak."

"SANCHEZ'DEN HABER BEKLENİYORDU AMA..."

"2. forvet olarak ise Alexis Sanchez'den haber bekleniyordu ama bunun dışında Galatasaray önemli isimlerle temasa geçmiş durumda."

"BERKAN'A 5 MİLYON EURO TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRİLİR"

"Berkan Kutlu da dahil Galatasaraylı birçok oyuncuya teklif var. Değerlendirilecek bu teklifler. Berkan'a gelen teklifler konusunda isim vermiyorum, bende bir bilgi yok. 5 milyon euro teklif gelirse Galatasaray değerlendirilir."

"OKAN HOCA, MUHAMMED'İN TRANSFERİNİ İSTEDİ"

"Galatasaray yerli kaleci için Muhammed Şengezer'e talip oldu. Okan hoca Muhammed'in transfer edilmesini istedi. Bunun yanında Başakşehir'in Cicaldau'yu istemesi çerçevesinde Galatasaray buna karşılık Muhammed'i istedi. Bu transferin gerçekleşme ihtimali yüksek."

"KEREM DEMİRBAY, GALATASARAY'DA OYNAMAYI KABUL ETTİ"

"Galatasaray, Kerem Demirbay'la anlaştı. Kerem, Galatasaray'da oynamayı kabul etti. Leverkusen'le görüşmeler devam ediyor. Mert Müldür için Galatasaray devrede. Fenerbahçe'nin de ısrarcı olduğunu biliyoruz. Çalışmalar sürüyor." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2023, 12:52
YORUM EKLE