Nevzat Dindar: "Galatasaray, hedefini 50 milyon Euro olarak belirledi"

Nicolo Zaniolo, Kerem Aktürkoğlu, Wilfried Zaha, Hakim Ziyech ve Tete’yi elden çıkarmayı düşünen Galatasaray, bu oyunculardan 50 milyon Euro gelir elde etmenin hesaplarını yapıyor.

Nevzat Dindar: "Galatasaray, hedefini 50 milyon Euro olarak belirledi"

Galatasaray, yaz transfer döneminde oyuncu satışından 50 milyon Euro gelir hedefliyor.

Sarı kırmızılılarda bir taraftan transfer için nokta atışı hamleler planlanırken diğer yandan futbolcu satışından önemli bir kazancın beklendiği ortaya çıktı.

Galatasaray'da özellikle transferleri gündemde olan Nicolo Zaniolo, Kerem Aktürkoğlu, Wilfried Zaha, Hakim Ziyech ve Tete’den kulübün kasasına ciddi bir kazancın gireceği aktarıldı.

ZANIOLO VE KEREM AKTÜRKOĞLU İÇİN 30-35 MİLYON EURO HEDEFİ

Buna göre Cim Bom, Zaniolo ve Kerem Aktürkoğlu’nun satışından gelecek parayla kasasını dolduracak. Bu iki oyuncundan tahmini 30-35 milyon Euro gelmesinin planlandığı öğrenildi.

Zaniolo, Atalanta ve Fiorentina gibi kulüplerin gündemindeyken Kerem Aktürkoğlu’na ise Real Sociedad ve Suudi Arabistan kulüplerinin ilgisi bulunuyor.

ZIYECH, SUUDİ ARABİSTAN KULÜPLERİNİN GÖZDESİ

Aslan’da Ziyech, Zaha ve Tete’nin de satılması hedefleniyor. Bu oyunlardan Ziyech özellikle Suudi Arabistan kulüplerinin gözdesi olurken Zaha’ya ise yine Suudi Arabistan’dan bazı takımların yanı sıra Premier Lig’nden ilgi olduğu vurgulandı.

Tete’ye ise Rusya ve Brezilya’dan teklifler olduğu ifade edildi.

Kaynak: Nevzat Dindar / Milliyet

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2024, 14:06
YORUM EKLE