Okan Buruk: "Daha çok transfer lazım"

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk 2-1 mağlup oldukları sezonun ilk hazırlık maçı olan Sturm Graz karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk: "Daha çok transfer lazım"

Yeni sezon çalışmalarını Avusturya'da sürdüren Galatasaray, hazırlık maçında Sturm Graz karşısında 1-0 öne geçti. Galibiyeti koruyamayan sarı kırmızılı takım maçı 2-1 kaybetti. 

Maçın ardından Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk açıklamalarda bulundu.

"Efe ve Hamza adına çok sevindim"

"Ayhan Akman’ın oğulları Efe ve Hamza adına çok sevindim. Baran ve Emirhan’ı kullanamadık, üzüldük. Hepsi bizim oğlumuz. Yaşları küçük, ilk defa böyle bir kampa geldiler. İnşallah hepsini geliştiririz. Hamza daha uzun süre aldı ve iyi işler yaptı."

"Hatalar üzerine çalışacağız"

"50-55 dakika oyuncularımız yüksek tempoda mücadele etti. Sonrasında yorgunluklar başladı, top kayıpları ve hatalar oldu. Önümüzde 4 haftalık bir süre var. Hatalar üzerine çalışacağız.  Maç bittiğinde en büyük sevincimiz, 7 akademi oyuncusunun sahada olmasıydı. Onlarla gurur duyduk. İnşallah bize uzun süre hizmet eden oyuncular yetiştiririz."

"Daha çok transfer lazım gibi duruyor"

"Sergio Oliveira 3. transferimiz oldu. Transfere devam etmek istiyoruz. Daha çok transfer lazım gibi duruyor. Çalışmamız gerekiyor. İyi çalışıyoruz. Burada olmak benim için büyük bir gurur. Onlara layık olmaya çalışacağız."

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2022, 13:40
YORUM EKLE