Okan Buruk: "İkisiyle de transfer görüşmemiz devam ediyor, 3 gün içinde takviye yapabilirsek iyi olacak"

Galatasaray, Süper Lig’in 5. haftasında Nef Stadyumu’nda Gaziantep FK’yı 2-1 mağlup etti.

Okan Buruk: "İkisiyle de transfer görüşmemiz devam ediyor, 3 gün içinde takviye yapabilirsek iyi olacak"

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Buruk'un yaptığı açıklamalar şu şekilde:

"Hakemin yönetimiyle başlarsak daha doğru olur. İnsanlar güzel bir maç seyretmek istiyorlar, pazartesi gecesi tek maç. Çok kötü bir maç yönetti, hepsinin yanında bu kadar oyunu yavaşlatmak ve izin vermek..."

"Günay'ı ve rakip savunmayı suçlamıyorum, maçın hakeminin bunları yönetmesi lazım. Bunu yapamayan hakemlerin, bu seviyedeki maçlara çıkmaması lazım. Maçı oynatmaya çalışsalar, çok daha güzel olacaktı."

"Asıl hikaye, 45. dakikada 10 kişi kalmış bir takımın oyuna hükmetmesiydi. Benim için çok önemli ve değerli. Oyuncularıma çok teşekkür etmek istiyorum. Takımın, 10 kişi de kazanabileceğini görmesi bizim için sevindirici oldu. Onun için Yaşar Hoca'ya teşekkür ederim."

"Bu bölümde 10 puan... Benim üzüldüğüm şey, Giresunspor maçı. Orada 3 puanı kaçırmak bir hataydı. İlk 10 haftanın 6'sı deplasman, bir tane bay var. İkinci yarı bizim lehimize olacak ve taraftarımızla daha çok birlikte olacağız."

"Icardi ve Kaan Ayhan ile ilgili süreç devam ediyor. En iyi ortamı oluşturmak istiyoruz, herkes iyi kadrolar kurdu. 3 gün var, 3 gün içinde takviye yapabilirsek iyi olacak."

"Boey iyi oynadı ve önemli bir performans verdi. Sezon başında bizimle birlikte değildi, bir haftalık bir gecikmesi vardı. Çok iyi devam ediyor, çok iyi oynuyor."

Kaynak: habersarikirmizi.com

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2022, 10:39
YORUM EKLE