Önder Özen'den Galatasaray'a 10 numara önerisi! "Mertens'in yerini alabilir"

Galatasaray'da gelecek sezonun kadro planlamasıyla ilgili çalışmalar başladı.

Önder Özen'den Galatasaray'a 10 numara önerisi! "Mertens'in yerini alabilir"

Vole yorumcusu Önder Özen, Galatasaray ile ilgili yorumlarda bulundu.

Özen'in açıklamaları şu şekilde:

"SAĞ BEK, 10 NUMARA, KANAT VE SOL BEK"

"Galatasaray'ın çok transfer yapması gerektiğini doğru bulmuyorum. Kale zaten tamam. Bir sağ bek ihtiyacı var. Bu oyuncu çabuk, çevik ve atletik olması gerekiyor. Stoper rotasyonu tamamdır. Orta sahada Lucas Torreira ve Kerem Demirbay da götürür. 10 numarada Dries Mertens'e alternatif ve iki kanattan birine golcü özellikle bir oyuncu lazım. Tüm bunların dışında belki sol bek ihtiyacı da olabilir. Sonuç olarak bence Galatasaray'ın aman aman transfere ihtiyaçları yok."

"UEFA KUPASINI KAZANAN KADRO GİBİ"

"Galatasaray'da UEFA Kupası'nı kazanan takım, 4 yıl üst üste aynı kadroyla oynadı. Yani takımın iskeleti, starları ve en çok etki eden oyuncuları belliydi. Gelenler gidenler oluyordu ancak kemik kadro değişmiyordu. Bir oyun oluşmuştu, bugünkü Galatasaray da böyle."

"REUS, DRIES MERTENS'İN YERİNİ ALABİLİR"

"Galatasaray takımına Marco Reus olabilir. Hücumun her yerinde kullanabilirsiniz. Özellikle Dries Mertens'in yerini alabilir. Ancak Sergio Ramos ve Luka Modric gibi oyuncular yaşı hem çok ilerlemiş hem de çok fazla maaş isteyecek oyuncular. Reus'un yaş olarak onlara göre yine daha gideri var. Temmuz ve Haziran şampiyonu olmaya gerek yok. Abdülkerim Bardakcı, Victor Nelsson ve Davinson Sanchez'in olduğu yere Sergio Ramos girmemeli. Luka Modric de zaten son demlerinde." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2024, 22:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
uag
uag - 3 hafta Önce

bir defansif sol bek , sacha tarzı veya köhn tarzı bi sağ bek, 2 koşabilen presli 8 ve 10 ( A.grobeark , bilal el khanus ) barışı keremi tutup bide yunus akgün tarzlı ama şut atabilen solk , yedek forvet de zaha indirime gidip yedek oturmayı seçerse bence seçmex ama yaparsa her mevkide farklı tip birsürü oyuncu olur maçın kombinasyonu da okan reis halleder. defansif sağ beke kaanı atsak ofansif bek ihtiyacı kalır veya direkt sacha tarzı hızlı ve güçlü bi bek lazım veya kanat alırsın barışı sağ beke atarsın orda da iyiydi bence dafansı gelişse sacha yı aratmaz gibi