Paul Scholes'tan Galatasaray sözleri! "Büyük bir pişmanlık oldu"

Eski futbolcu Paul Scholes, Manchester United'ın Kopenhag ile oynayacağı maç öncesi değerlendirmelerde bulundu ve Galatasaray yenilgisi hakkında konuştu.

Paul Scholes'tan Galatasaray sözleri! "Büyük bir pişmanlık oldu"

Paul Scholes, Manchester United'ın Kopenhag ile oynayacağı maç öncesi açıklama yaptı.

Scholes, yaptığı açıklamalarda Old Trafford'da Galatasaray'a 3-2 kaybettikleri maça da vurgu yaptı.

Scholes'un açıklamaları şu şekilde:

"GALATASARAY MAÇI BÜYÜK PİŞMANLIK"

"Manchester United'ın başı büyük dertte. Şampiyonlar Ligi'nde her zaman söylerim, kendi evindeki maçları kazanıp, deplasmanda en kötü berabere kalırsan sıralamaya girersin. Galatasaray maçı büyük bir pişmanlık oldu. Kendi evinde böyle bir takıma kaybetmemen gerekir. United'ın oyun şekli, güveni düşüktü. Çok büyük sürpriz olmadı." dedi.

"BASKI ALTINDA GERÇEKTEN PARÇALANABİLİRLER"

 "Kopenhag maçı çok zor olacak. Avrupa'daki bu tür deplasman maçları zorlu geçiyor. Eğer düşmanca bir atmosfer oluştururlarsa Manchester United'ın zayıflığından endişelenmemiz gerekiyor. Bu baskı altında gerçekten parçalanabilirler." ifadelerini kullandı.

"BU GRUPTAN ÇIKAMAYACAKLAR"

"United gruptan çıkabilir mi?" sorusuna Scholes, "Manchester United, bence bu gruptan çıkamayacak. Deplasman maçlarında çok zayıflar. Geçen sezon oynadıkları Sevilla maçını hatırlayın, çok zayıf göründüler. Dağıldılar. Bununla başa çıkamadılar. Ancak, Kopenhag deplasmanında kazanırlarsa gerçekten bir şansları olur. Kopenhag çok iyi takım olmasa da organizeler. MANU'nun büyük atmosferlere ayak uydurabilmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habesarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2023, 01:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
JOKER
JOKER - 4 hafta Önce

EZİK gördün takımını