Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'dan giderse Icardi'nin performansı düşer, bu çocuktan ne istiyorsunuz?"

Galatasaray'da yeni sezon önce transferlerin yanı sıra ayrılıklar da yaşanacak.

Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'dan giderse Icardi'nin performansı düşer, bu çocuktan ne istiyorsunuz?"

Galatasaray'da Keren Aktürkoğlu ile bu yaz döneminde yolların ayrılması bekleniyor.

25 yaşındaki milli oyuncunun sezon içerisinde sık sık tepki alması sebebiyle ayrılmak istediği biliniyordu.

Avrupa'da kariyerini sürdürmek isteyen Kerem Aktürkoğlu'nun takımda kalması gerektiğini savunan da birçok taraftar bulunuyor.

KEREM AKTÜRKOĞLU GÜNDEMİ

Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Kerem Aktürkoğlu gündemiyle ilgili yorumlara bulundu.

Kütahyalı'nın açıklamaları şu şekilde:

"AYNISINI ARDAN TURAN'A YAPTILAR"

"Kerem Aktürkoğlu'nun yaşadıklarının aynısını Arda Turan'a yaptılar. Siz bu yerli futbolculardan Ne istiyorsunuz kardeşim? Bırakın topunu oynasınlar. Bu kin, bu nefret niye Allah aşkına?"

ICARDI'NİN PERFORMANSI DÜŞER"

"Bu çocuk gitsin, Mauro Icardi'nin performansı da düşer. Bunu hesap edemiyor musunuz? Icardi en iyi Kerem ile anlaşıyordu. Yakın olduğu Erden Timur zaten gitti. Biraz pragmatik bakın." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2024, 13:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 5 gün Önce

Rok , yanlış düşünüyorsun...geçen sene Kerem yoktu.... Barış vardı....icardi, Barış ve Mertens sayesinde gol kralı oldu...seneye yine Kerem bir var bir yokları oynayacak...bizim şampiyonlar liginde ikinci olamamamızın sebebi yüzde yüzlük gol pozisyonlarını dağlara taşlara vurmasıdır....gitsin... dışarda Hanya'yı Konya'yı görsün de GS'nin kıymetini anlasın.....

Ali Berk
Ali Berk - 6 gün Önce

Yıllar önce Arda Turan a da yaptılar doğru söylüyor o da rekor bir bonservis kazandırıp o zaman için Avrupaya gitti. Aynısını Kerem de yapacak bu taraftarlar yüzünden. Takımın asist gol katkısı açısından en önde isimlerinden herkes kötü oynuyor Zaha adamın aldığı maaşın kaç katını alıyor premier ligden geldi keremi kesemedi neyin kafasını yaşıyor millet anlamış değilim. Adam zaten sizin dediğiniz şeylerin hepsini yapabiliyor olsa M. City de vs oynardı bırakırlar mı Gs de hemen alırlar