Şansal Büyüka: "Fenerbahçe'deki gizli Galatasaraylıyı öğrendim, yaptıkları hoş değil"

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanan derbi mücadelesinin yankıları sürüyor.

Şansal Büyüka: "Fenerbahçe'deki gizli Galatasaraylıyı öğrendim, yaptıkları hoş değil"

343 Digital Youtube kanalında Şansal Büyüka, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili yorumlarda bulundu.

Büyüka'nın açıklamaları şu şekilde:

"FENERBAHÇELİ FUTBOLCULARI MOTİVE ETTİLER"

"Derbiden çıkan sonuç beni asla şaşırtmadı. Çünkü Galatasaraylı yorumcu ve gazeteciler o kadar büyük konuştular ki 'Fark atarız, futbolcular şöyle yapacak, böyle yapacak' diye diye Fenerbahçeli futbolcuları, İsmail Kartal'dan daha çok motive ettiler."

"BARIŞ ALPER VE ICARDI HİÇBİR ŞEY YAPAMADI"

"Galatasaray'da özellikle Barış Alper Yılmaz ve Mauro Icardi, hücum anlamında hiçbir şey yapamadı. Barış Aler Yılmaz'ı sağda Osayi, solda Ferdi durdurdu. Mauro Icardi'nin ise koşu mesafesi 7.3 km ama 4.5 kilometresi yürüme şeklinde geçmiş. Biraz hantal kaldığını görüyoruz. Eski Icardi olsa orta sahadan gelip top alırdı, takım arkadaşlarını silkelerdi ama böyle bir şey görmedik."

"GİZLİ GALATASARAYLI MERT HAKAN YANDAŞ"

"Fenerbahçeli bir yorumcuyu dinledim, 'Fenerbahçe'de gizli Galatasaraylılar varmış' dedi. Bunun Mert Hakan Yandaş olduğunu öğrendim. Maçta yaptıklarına gelirsek hoş değil. Galatasaray seyircisine bakıp gülmesi, hareketler yapması, kornerleri yavaş kullanması. Belki oradan gelen bir gönül kırgınlığı veya başka bir şey var."

"ALİ KOÇ'UN ÖFKE KONTROLÜ YOK"

"Galatasaray Başkan Dursun Özbek'i yakından tanırım. Çelebi adam, alçak gönüllü birisi ama maçtan sonra kullandığı ifadeler tam sokak jargonu. Aynısını Ali Koç'a da söylüyorum, öfke kontrolü yok. Kalabalıklar arasına giriyor, orada birisi sana bir şey yapsa nasıl müdahale edeceksin? Artık birilerinin dur demesi gerekiyor. 51 senedir futbolu takip ediyorum son bir senede yaşananlar gibisini görmedim. Spor Bakanı'nın da sessiz kalmasını gerçekten anlamıyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2024, 20:04
YORUM EKLE