Savaş Çorlu: "Galatasaray, 5 milyon Euro ve Halil Dervişoğlu isteklerini kabul ederse önümüzdeki günlerde formayı giyer"

Galatasaray, yerli oyuncu transferi konusunda ilk sıraya koyduğu isim Oğuz Aydın oldu.

Savaş Çorlu: "Galatasaray, 5 milyon Euro ve Halil Dervişoğlu isteklerini kabul ederse önümüzdeki günlerde formayı giyer"

Galatasaray'da Oğuz Aydın'ın transferi konusunda Alanyaspor ile görüşmeler sürüyor.

Sarı kırmızılılar, son teklifini yaparken Alanyaspor'un da yeni bir talebi çıktı.

Galatasaray muhabiri Savaş Çorlu, Futbol Plus Youtube kanalında Oğuz Aydın transferindeki son durumu aktardı.

Çorlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"ALANYASPOR, HALİL DERVİŞOĞLU'NU DA İSTİYOR"

"Dursun Özbek, Alanyaspor'a 5 milyon Euro teklif etti. Alanyaspor'un bir isteği var. İlk defa açıklıyorum. Halil Dervişoğlu'nu da istiyorlar. Halil Dervişoğlu da gözden çıkarıldı gibi. Kampta ekstra performans göstermezse gönderilebilir."  

"GALATASARAY, KABUL EDERSE RESMİYETE DÖKÜLÜR"

"Galatasaray, 5 milyon Euro ve Halil Dervişoğlu'nu kabul ederse önümüzdeki günlerde bu anlaşma resmiyete dökülecektir. Oğuz Aydın da Galatasaray forması giymek istiyor." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2024, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat
Nevzat - 5 gün Önce

Yazıklar olsun bı takım Kendi oyuncusunun değerini bu kadar mı düşürür yuh diyorum oğuz kim yahu bı araştırın bakalım nasıl bi devamlılığı var bu sene kendini gösterdi diye bu kadar paralar verilmez Halil le başa baş değiştirme olursa ne âlâ

Alanyalı
Alanyalı @Nevzat - 5 gün Önce

Halil dervişoğludur çöp olan Oğuz aydına çöp diyen zavallı

Adem
Adem - 5 gün Önce

Savaş, senin hiçbir yorumun GS'nin lehine değildir....Fb'li Koray Baloğlu'nun gazına gelerek gene GS aleyhine, yönetim aleyhine estin gürledin....sen GS'nin dostu musun düşmanı mısın belli değil....sen iyisi mi GS için hiçbir yorum yapma....GS için her yaptığın yorum tenkit ve eleştiri üzerinedir....bunun için sen GS taraftarları için yok hükmündesin....GS'den uzak dur Allah aşkına..

Mehmet Ali Beyhan
Mehmet Ali Beyhan - 5 gün Önce

Oğuz Aydın'a okadar para verecekseniz neden gençlerden faydalanmiyorsunuz elinizde neler var kıymetini bilin genclerin

Forza Cimbom
Forza Cimbom - 5 gün Önce

Her sene böyle bir tane yerli futbolcuyu bulunmaz Hint kumaşı gibi pazarlamaya çalışırlar 3 büyüklerden birine ya da ikisine sonra alan takım pisman olur o fa kaybolur gider. Ya bırakın ne 5 milyonu ne Halili bu ligde 5 milyon bonservis ödenecek yerli futbolcu yok hicbir takımda3 büyükler hariç. Bırakın kim aliyorsa alsın. Onun yerine alt liglerden ucuz 10 tane topçu alın gelecek vadeden.

Forza Cimbom
Forza Cimbom - 5 gün Önce

Halil+5 milyon Euro az üstüne Floryanin tapusunu da size verelim anca kurtarır. Saçmalığa bak ya. O paraya 10 tane alt liglerden 10 tane de Afrikfan genç topçu alırsın 2 tanesi tutsa yeter.

Forza Cimbom
Forza Cimbom - 5 gün Önce

3 büyükler dışında bu ligde bonservisine 5 milyon ödenecek yerli futbolcu yok. Bu kadar net. Gördük işte geçen sene ligin halini, kalitesini bu sene de farklı olmayacak gibi.

Ferhat
Ferhat - 4 gün Önce

Ülen kardesim, ayni mevkide elinde yusuf demir gibi altin kumaş var, dahasi yunus Akgün var, dahası hâlâ transfer olmamış barış alper var , kerem var vee dahasi yabanci oyuncular olan ziyech , tete var, hatta kiralik giden zaniola var, sizin zorunuz nedir, bu amatörluk degil midir?

İsa
İsa - 4 gün Önce

5 verilir Halil vrilmez