Savaş Çorlu: "İsteyen bana kızabilir, sözleşmeyi iptal etmezler, çok net söylüyorum"

Galatasaray, Angelino'nun sözleşmesindeki satın alma opsiyonunu iptal etmek için Leipzig ile görüşmelerde bulunuyor.

Savaş Çorlu: "İsteyen bana kızabilir, sözleşmeyi iptal etmezler, çok net söylüyorum"

Galatasaray muhabiri Savaş Çorlu, Galatasaray'ın İspanyol sol beki Angelino'nun sözleşmesi konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Çorlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"LEIPZGI, BU SÖZLEŞMEYİ İPTAL ETMEZ"

"Kimse şunu beklemesin, çok net söylüyorum. İsteyen de bana kızabilir. Leipzig, bu sözleşmeyi iptal etmez."

"LEIPZIG'DEN 'HAYIR' CEVABI ALINACAKTIR"

"Galatasaray'ın önünde daha 30'un üzerinde maç var. Angelino'yu sadece antrenman topçusu da yapamazsınız. Galatasaray yönetiminin Leipzig'den 'Hayır' cevabını alacağını düşünüyorum. Eğer olumlu cevap alınırsa bu kadar tecrübemle yanılmış olurum."

"GALATASARAY'IN YAPTIĞI SÖZLEŞMEYEANLAM VEREMİYORUM"

"Almanlar, bu konuda çok katıdır. Leipzig'in böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. Galatasaray'ın böyle bir sözleşmeyi nasıl yaptığına da anlam veremiyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2023, 22:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer Yilmaz
Ömer Yilmaz - 8 ay Önce

İcardi de büyük düşüş var bu maç trafiğinde doğaldır ancak Kerem Aktürkoglunun bir önceki milli aradan bu yana kaçırdığı pozisyonlar öyle böyle değil bir hoca buna nasıl tahammül eder Halil Derviş oğlu ilk girdiği maçta gol attı ikinci girdiği mactada gol attı doğru dürüst bir dahada oynatilmadi bence Halilin ayağı keremdende Baristanda daha terbiyeli Birinci bayan munuh maçından puan alinabilirdi Okan Buruk oyunu suzemiyor elindeki oyuncunun ne kadar süre oyunda kalması gerektigine hakim değil bu konu sorgulanmalidir