Serdar Ali Çelikler: "Galatasaray'a bir tavsiyem var, üçüne eşit şekilde dağıtılsın, bir de duyum aldım"

Galatasaray'da şampiyonluk ve başkanlık seçimiyle ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Serdar Ali Çelikler: "Galatasaray'a bir tavsiyem var, üçüne eşit şekilde dağıtılsın, bir de duyum aldım"

Neo Spor Youtube kanalında Serdar Ali Çelikler, Galatasaray ve Fenerbahçe gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Çelikler'in açıklamaları şu şekilde:

"400 MİLYON DOLAR'LIK ANLAŞMAZŞIK VAR"

"Erden Timur, Florya'dan 800 milyon Dolar kar elde edebileceğini düşünüyor. Dursun Özbek ise 400 milyon Dolar olduğunu düşünüyor. Yani arada 400 milyon Dolar'lık fikir ayrılığı ve anlaşmazlık var. Şimdi sen buna peşkeş demiyorsun, o zaman bunun adı iş bilmezliktir. Süheyl Batum cephesi de Florya konusunu eşeliyor ama ne olursa olsun Dursun Özbek'in camiada bir karşılığı var. Seçimi rahat bir şekilde kazanacağını düşünüyorum. Erden Timur'un ise bu son konuşmalardan sonra artık Sportif A.Ş. listelerinde de olmayacağını tahmin ediyorum."

"GALATASARAY'A BİR TAVSİYEM VAR"

"Galatasaray'a bir tavsiyem var. Galatasaray yönetiminde inşaat işinden kim anlıyor? Erden Timur... İki tarafın da dediği olmasın. Erden Timur, Adnan Polat ve Rams konsorsiyum kurup yapsın. 600 milyon Dolar'dan üçüne eşit şekilde dağıtılsın."

"BİR DUYUM ALDIM, ALİ KOÇ'A YÖNELİK KOREOGRAFI OLACAK"

"Bir duyum aldım, Galatasaray taraftarının Ali Koç'a yönelik 'Bizi bırakma' minvalinde bir koreografi hazırlığında olduğunu söylüyorlar. Taraftarlar, stadın dört bir yerine de görsel şov yapacakmış. Şimdi Galatasaray'ın bu maçı 1-0 yenmesi seçimlerde Ali Koç'un oyunu yüzde 1-2 düşürür ama 4-0 yenmesi daha büyük tepkilere yol açacaktır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2024, 20:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rafael
Rafael - 1 hafta Önce

Fanatik FB li birinin bu kadar GS den duyum alması da ne bileyim bu kadar gs yi düşünmeyin bozarsiniz kendinizi

Doğan
Doğan - 6 gün Önce

Ya bırakın siz şu palavra haberleri şundan bundan duyumus almış sallamış neymiş Galatasaray 1-0 kazanırsa sanki çok başarılı bir Ali Koç varda seçimlerde oyu ancak ,yüzde 1-2 düşermiş miş iyide dama geldi geleli her Sezon aynı hikaye Skorun ne önemi ortada Şampiyonluk ezeli rakibe gitmiş