Serdar Ali Çelikler: "Galatasaray'a yakın birkaç kişiyle konuştum, 'Şimdiden bırak, ayrıl ve bekle' diyenler var"

Galatasaray'da Florya projesi ve Erden Timur'un kulüpteki geleceği gündem olmaya devam ediyor.

Serdar Ali Çelikler: "Galatasaray'a yakın birkaç kişiyle konuştum, 'Şimdiden bırak, ayrıl ve bekle' diyenler var"

Neo Spor Youtube kanalında Serdar Ali Çelikler, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi.

Çelikler'in açıklamaları şu şekilde:

"FLORYA'YI YAPABİLİRLER Mİ BİLMİYORUM AMA..."

"Galatasaray, Florya'yı yapabilir mi? Bilmiyorum ama bildiğim tek şey var, inşaat sektörü can çekişiyor. Bir dönem Ali Ağaoğlu vardı. Reklamlara çıkardı, BBC'ye çıkardı. Bu adam nerede? Ortalıklarda yok. Çünkü artık proje kalmadı. Niye? Kimse bu kredilerle topun altına girmez. 100 bin TL kredi çekiyorsun, 500 bin TL geri ödüyorsun. Üretim maliyetleri çok arttı."

"DURSUN ÖZBEK'İN 12 MİLYON EURO'SU VAR"

"Dursun Özbek, Florya'yı iki senede bitirmek istiyor. Peki neden bir an önce bitirmek istiyor? Birinci sebebi, bu işin ortaklarından birisi Emlak Konut. İkincisi sebebi ise Dursun Özbek'in Galatasaray Kulübü'nün kasasında 12 milyon Euro'su var. Onu tahsil etmek isteyecektir. Bir taraftan da Kemerburgaz'a geçmek isteyecektir."

"ERDEN TİMUR'UN EKİBİNDE İKİ FARKLI GÖRÜŞ OLUŞMUŞ"

"Galatasaray'a yakın birkaç kişiyle konuştum. Erden Timur'un ekibinde iki farklı görüş oluşmuş. Bir grup diyor ki 'Sen ileride başkan olmak istiyorsan şimdiden bırak, sana futbolla ilgili görev vermeyecekler. Bir başarısızlık olursa karışma, belirli bir imajdasın, ayrıl ve başkanlığı bekle.' Diğer kısım ise şunu diyor; 'Bu kadar emek var. İçeride olmak daha iyi. Sportif A.Ş.'deki görevine devam et.' Ben şahsen devam etme ihtimalini daha yüksek görüyorum."

"İBRAHİM HATİPOĞLU, ÇOK ETKİLİ OLACAK"

"Seneye futbolda İbrahim Hatipoğlu çok etkili olacak. Kendisi Eski GSYİAD Başkanı. Profesyonel anlamda Cenk Ergün etkin rol oynayacak. Bir de Okan Buruk söz sahibi olacak." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2024, 01:23
YORUM EKLE