Serhan Türk: "Galatasaray iyi teklife satmalı ve acilen oraya transfer yapılmalı"

Galatasaray'da gelecek sezon için birçok belirsizlik bulunuyor.

Serhan Türk: "Galatasaray iyi teklife satmalı ve acilen oraya transfer yapılmalı"

Domenec Torrent ile yolların ayrılması beklenirken bazı futbolcuların ise geleceği netleşmedi.

DHA Galatasaray muhabiri Serhan Türk, Galatasaray'daki son durumu aktardı.

Türk'ün açıklamaları şu şekilde:

"TORRENT MESAJI VERDİ"

Galatasaray camiasında başkanlık seçimiyle beraber en çok merak edilen konu teknik direktör Domenec Torrent'in geleceği. İspanyol teknik adamla ilgili özellikle son günlerde birçok iddia ortaya atılırken, Torrent kısaca "Ben istemediğim sürece, gitmem" mesajı verdi. Bana kalırsa kariyeri için çok önemli bir fırsat olarak gördüğü Galatasaray'da "kovuldu" anonsuyla yolları ayırmak istemiyor ve en azından bazı işleri başardı imajı çizme amacında.

"BİZİM İKLİMİMİZE UYMUYOR"

Galatasaray'ın hiçbir iddiası olmayan maçlarda Babel ısrarı, gençleri tercih etmeme sebebi de bu yüzden. Torrent iyi bir futbol adamı ama her ürünün her iklimde yetişmediği gibi Torrent de bizim iklilimize uymuyor. Seneye takımın başında olması ihtimal dahilinde gözükmüyor ama Torrent'in de mutlu olacağı bir ayrılık yaşanması İspanyol hoca açısından şart gibi duruyor.

"6 NUMARA ARTIK ŞART"

Mostafa Mohamed ligin en kaliteli santrforlarından ancak bir türlü düzenli forma şansı bulamadı; kendisi de süreklilik sağlayamadı. Bazı oyuncularla değeri düşmeden vedalaşmak en doğru seçenektir. Mostafa Mohamed de onlardan biri. İyi teklif geldiği an fazla düşünmemek gerekiyor. Gelecek parayla da acilen bir 6 numara artık şart.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2022, 08:45
YORUM EKLE