Serhat Ulueren: "Bence Galatasaray'dan gitmesi için adamı tehdit ettiler"

Galatasaray'daki görevinden istifa eden Erden Timur ile ilgili tartışmalar sürüyor.

Serhat Ulueren: "Bence Galatasaray'dan gitmesi için adamı tehdit ettiler"

Telegol yorumcusu Serhat Ulueren, Galatasaray'daki görevini bırakan Erden Timur gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Ulueren'in açıklamaları şu şekilde:

"BENCE ERDEN TİMUR'U TEHDİT ETTİLER"

"Her şey çok güzel gidiyordu. Bu adam neden görevini bıraktı? Florya projesi dediler, Genel Kurul'da çıktı, desteğini verdi. Bence tehdit ettiler."

"KAFAMDA SORU İŞARETLERİ VAR"

"Peki bu adamı kim, niye tehdit eder? Hem Galatasaray'daki rakipleri olabilir hem de diğer kulüplerden rakipleri olabilir ya da Başkanlık koltuğunda gözü olan mevcut yönetimdeki isimler vecamianın önde gelenleri de yapabilir. Çünkü görevini bırakma gerekçeleri bir türlü altını doldurmuyor. Kafamda soru işaretleri var. Sonuçta bu adamın da çoluğu, çocuğu ve ailesi var."

"POTANSİYELİ EN YÜKSEK BAŞKAN ADAYI"

"Erden Timur, artık kuralına göre oynuyor. Bugün 10 tane Galatasaray taraftarının 9'u kendisini çok seviyor. Camianın da yarısından fazlasının kendisini sevdiğini düşünüyorum. Hep doğru eleştiriler yapıyor ya da doğru noktalara parmak basıyor. Kamuoyu ile taraftarların Erden Timur'u kötülediğine çok rastlamadım. Şu anda camianın belki de potansiyeli en yüksek başkan adayı konumunda yer alıyor." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2024, 01:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 6 gün Önce

Serhat, Erden Bey'i kim ya da kimler tehdit ettiyse bunları ortaya çıkarma görevi sizlerindir....siz suyun gözündesiniz....bulun ve yazın ki biz de GS'nin içindeki İrlandalıları bilelim....

Muhittin Kurt
Muhittin Kurt - 5 gün Önce

Bende Serhat Ulueren gibi düşünüyorum

Gultekin
Gultekin - 5 gün Önce

Mantıklı. Bence ali koç. Erden Timur iş insanı işleri ile ilgili bir tehdit tir.

A. Çakmak
A. Çakmak - 5 gün Önce

Kim ne derse desin, hangi kılıfı uydurursa uydursun, Erden Timur'u ince ince doğradılar. Adamlar hem kasap, hem de cellat oldular.Bu durumda aklanamazlar çünkü "Mızrak çuvala sığmıyor ".

Kimsesiz
Kimsesiz - 15 saat Önce

Selâm alayküm dursun özbek son başkanlığı neden derseniz camia para içinde çok sıkışmış di bu adam gibi adam Timur erdem abai sponsor olmadimi oldu 2 sezondur büyük emeği var ama dursun özbek sahib çıkmadı bu sene COK KOYU Bİ taraftar olarak yaziyon bu yaİyi okuyun yeri gelince erdem abinin ahi tutacak 4 .bile olanicak